המלגות לסטודנטים באות על חשבון צהרונים כך שאין במה להתפארמייק אטדגי, סוקר את עיתוני סוף השבוע והמסקנות באות בהפוך על הפוך, כולל המלגות לסטודנטים שבאות על חשבון משהו חשוב לא פחות. למה תמיד נוגעים במשהו טוב והורסים אותו. כולל עובדים כולם? למה

 סקירת עיתוני ומקומוני השבת בעיר אשקלון. חברה לייצור מכוניות שכרה מנהל משאבי אנוש חדש. בביקורו הראשון במפעל, התפעל המנהל מהעבודה שכולם עשו, פרט מבחור אחד שנשען במשך דקות ארוכות על הקיר ולא עשה כלום.

במטרה להראות לכולם מי הבוס החדש, ניגש מנהל משאבי האנוש החדש לבחור ושאל אותו: "אתה, כמה אתה מרוויח בשבוע"? הבחור המופתע ענה: "500 ₪, למה?" רץ הבוס החדש למשרד, הוציא מהמגירה 2000 ₪ ושב למפעל, "הנה, קח את הכסף על החודש הזה ותעוף עכשיו מהמפעל שלי", צעק לעברו מנהל משאבי האנוש החדש, בעודו מרגיש די גאה בעצמו על הנחרצות בה נהג מול העובדים, שאל: "מישהו רוצה להגיד לי מה הכלומניק הזה עשה כאן"? אחד העובדים ענה: "אם אתה מתכוון לשליח פיצה, אז הוא חיכה לטיפ". הסקירה תעסוק בנושאים החשובים הבאים:

1. חבר המועצה יוסי כהן הממונה על תיק הספורט בעירייה נופל בגדול "בראיון" ! הסיבה? כאשר סובייקטיביות מתחפשת לאובייקטיביות זו התוצאה!!!

2. עו"ד מנחם רובינשטיין סנגורו של שמעוני תוקף את הפרקליטות וטוען "מי שכתב את כתב האישום כתב אותו מהר ותחת לחץ. לאישום הזה אין בסיס"... נו מה רציתם שהוא יטען?

3. כספי הפנסיה של עובדי החברה העירונית הועברו השבוע.... כל הכבוד לגלאם, ארמו וקנין ורמי גואטה! מה ששוכחים לציין זה שמשרד הפנים הוציא השבוע מכתב קשה מאוד לחברה העירונית! תוכן המכתב? סרוב למתן היתר אשראי והטלת כל האשמה על מצבה הגרוע של החברה על העירייה!!!

4. תקציב הפועל אשקלון כ 15 מיליון שקלים.... האבסורד שרק 10% יושקעו במחלקת הנוער!

5. פשיעה חמורה באשקלון... הצתות...סחר בסמים...אלימות במשפחה...ילד דוקר את אימו....עיריית אשקלון לא נוגעת בקסטרופה מאחר וזה לא מייצר רייטינג!!

6. חצי מיליון שקלים מלגות לסטודנטים...ההרשמה נסגרת ב 26/6/2017.... מי שמפרסם את העניין זה חבר המועצה משה אטיאס בדף הפייס שלו וטוען שהרבה אנשים עבדו קשה בכדי ל'הוציא מים מהסלע' 😊 כל הכבוד והתשבחות אטיאס והייתי שמח מאוד שתפרסם שקיצצו 2 מיליון שקלים מהצהרונים בלי לעבוד קשה!!

7. חברת הביטוח 'מגדל' חנכה את מרכז השירות החדש באשקלון ומאות עובדי קבלן נקלטו כעובדי החברה... מי שיזם את הפרויקט והוציא אותו לפועל זה חבר המועצה אפי מור מי שבחר להתהדר בנוצות לא לו זה גלאם!!!

8. לצד אכלוס בשכונת אגמים נשמעות טענות מצד תושבים על כך שעדיין אין במקום בית כנסת ותוכניות להקמתה לא נראית לעין!!! התושבים מוחים ואומרים שמן הראוי שיעשו מאמץ לקדם את הקמת בית הכנסת ... העירייה מעריכה כי עד סוף השנה הבאה יושלמו העבודות!! ואני אומר לכם שזו "כתבה" להנחתה!!!!

9. הפרופסור חיים יוספי נכנס השבוע לרשימת "125 הרופאים הטובים בישראל"... כבוד ענק לעיר אשקלון.

10. הגרעין התורני באשקלון מביא בשורה לתושבי אשקלון והאזור ישיבת אשקלון בראשותו של הרב ערן טמיר שמלמד שנים רבות במכון מאיר בירושלים מגיע לאשקלון... כל הכבוד לאליהו פלח מנכ"ל אורטת אשקלון ולראש הגרעין הרב ד"ר אופיר כהן.

1. 'כאן דרום'... עמודים 22 ו 23 "מי שכתב את כתב האישום כתב אותו מהר ותחת לחץ... לאישום הזה אין בסיס! עם הרבה פחות עניין ותקשורת התקיים השבוע דיון נוסך במשפטו של ראש עיריית אשקלון המושעה, איתמר שמעוני. הדיון עסק בעיקר בטענות של סנגורו של שמעוני, שניצל את ההזדמנות לתקוף את כתב האישום... עורך דינו של שמעוני עו"ד מנחם רובינשטיין תוקף את הפרקליטות וטוען שכתב האישום הוגש "תחת לחץ" וכי יש בו טעויות רבות... מנחם טוען כי הפרקליטות "מסננת" את חומרי החקירה המועברים לסנגורים. "אנחנו לא מקבלים את מה שאנחנו מבקשים, או מקבלים מעט מאוד ממה שאנחנו מבקשים" עו"ד רובינשטיין היקר אני לא מצפה ממך לקו הגנה אחר מאחר והלקוח שלך מאז ומתמיד הוביל קו של אכלו לי שתו לי הכולל דמגוגיה נמוכה מאוד!!! טענתך ל "סינון" חומרים מצד הפרקליטות מוזרה מאוד מאחר ואתה לא מצפה למשחק פוקר כאשר אתה יודע ורואה מה יש ליריב😂😂 עמוד 26 הבטיח וקיים: הועברו כספי הפנסיה של עובדי החברה העירונית ... בדיוק חודש לאחר שממלא מקומו של שמעוני גלאם הבטיח למצוא פתרון למשבר הפנסיה בחברה העירונית הועברו הכספים מהעירייה לחברה... עוד נכתב כי למרות הספקנות שהתקבלו בה דבריו של גלאם, גם בקרב עובדי החברה העירונית, התברר השבוע כי גלאם עמד במילתו! האמת אם לא היה בידי מידע חשוב שאותו אציג בפניכם הייתי מפרגן 😂😂 שאלות ותשובות לגלאם וחבורתו:

1. מדוע הכסף צריך להיות מועבר מקופת העירייה המדוללת לקופות ולא מקופת החברה העירונית? 2. עובדי החברה העירונית הם לא עובדי עירייה מכאן שהדבר מוזר מאוד שהעירייה שילמה את הכספים!!

3. מדוע לא מספרים לאף אחד שהחברה העירונית ביקשה בתאריך 5/3/2017 מתן להיתר אשראי לצורך לקיחת הלוואה בסך 1.5 מיליון שקלים בפריסה של עד 7 שנים על מנת לכסות גרעון מצטבר!!

4. מדוע לא מספרים שהגרעון של החברה העירונית נובע מהוצאות משפטיות עבור תביעות עובדים... פעילות גרעונית בעיקר במחלקת הנוער של הפועל אשקלון בכדורגל... צמצום בהקצבות העירייה לחברה העירונית!!

5. מדוע לא מספרים שלאור מצבה הכלכלי של החברה וכושר ההחזר הנמוך שלה על החברה להגיש מתווה אחר לקבלת היתר האשראי לרבות תכנית הבראה מפורטת לתאגיד בהתבסס על נתוני דו"חות 2016!!!

6. מדוע לא מספרים שלאחר הגשת המתווה החדש ישקול האגף מתן היתר האשראי!!! לאחר הצגת העובדות והפרטים שלא ידועים לציבור ניתן לומר בוודאות שגלאם וחבורתו לא עשו טובה לאף אחד אלה הוכיחו שבקופת החברה העירונית אין כסף ולכן הנטל נופל על קופת העירייה!!! חשוב להדגיש כי חוק הגנת השכר קובע כי במידה והמעביד לא העביר את ההפרשות לפנסיה במשך תקופה הארוכה מן המותר, קמה למבטח הרשות (בנסיבות הקבועות בחוק) לבטל את ההכרה בזכויותיו הפנסיוניות של העובד.

בנסיבות אלה, העובד רשאי להגיש תביעתו כנגד המעסיק. מסקנה סופית שמי שאשם במצבה הגרוע של החברה העירונית זה מנכ"ל עיריית אשקלון חיים סופר שפשוט חנק את החברה ואת המנכ"לית חיה טופז שהועזבה!!!! ניתן לומר בוודאות של 100% שגלאם שהיה יד ימינו של שמעוני והיום עובד תחת המטריה שלו שותף מלא למצב הקטסטרופלי של העירייה בכלל ושל החברה העירונית בפרט! לבוא היום ולצייר אותו בתור המושיע זה עלוב ועצוב מאוד!!!! עמוד 28 הפשיעה החמורה באשקלון עולה מדרגה... הצתה של חנות סלולר כולל נזק כבד לחנות!!! עמוד 32 מקרה קשה של אלימות במשפחה ... גבר הכה את אשתו במועדון בגלל שרקדה עם גבר אחר... באותו עמוד דקר את אימו בת ה60 ופצע אותה בינוני... עצוב מאוד שעיריית אשקלון מובילה מדיניות של לחם ושעשועים לתושבים ולא מטפלת בבעיות האמיתיות!!! עמוד 36 חצי מיליון שקלים מלגות לסטודנטים... העירייה פרסמה את הקריטריונים לקבלת מלגות שיחולקו לסטודנטים שיתנדבו בסיירת הסטודנטים .... ההרשמה תסתיים ב 26 ביוני... חבר המועצה משה אטיאס הודיע כי לאחר מאמצים קדחתניים תוקצבו 560 אלף שקלים לטובת מלגות לסטודנטים תושבי אשקלון... עוד הוא מוסיף שהרבה אנשים עבדו קשה בכדי ל 'הוציא מים מהסלע' ומגיע להם תודה ענקית!!!

1. חבר המועצה משה אטיאס כל הכבוד והתשבחות.

2. קיצצתם 2 מיליון שקלים מהצהרונים לטובת הארועים... האם לא היה אפשרי להוציא עוד "טיפת מים מהסלע" ולהוסיף איזה מיליון למלגות?

3. יש צפי הכנסות מארנונה של כ 7 מיליון ₪ שעם הצפי הזה הקצבתם עוד 3 מיליון ₪ לארועים! האם היה אפשר לעשות עוד "מאמץ קדחתני" ו "לסחוט את הסלע" ולהוסיף עוד איזה מיליון למלגות?

4. האם מדיניות הלחם והשעשועים לתושבים חשובה יוצר ממדיניות השכלה רחבה ואיכותית לתושבים?

5. האם אלה שרוצים להשלים 12 שנות לימוד ובגרות עומדים בקריטריונים?

6. שוב פעם כל הכבוד והתשבחות משה אטיאס היקר!! עמוד 42 חברת הביטוח 'מגדל' חנכה את מרכז השירות החדש באשקלון ומאות עובדי קבלן נקלטו כעובדי החברה.... גלאם אומר :"עיריית אשקלון וכל קהילת העיר מודים וגאים על בחירתה של מגדל להקים מרכז תפעול ושירות חדש באשקלון"... גלאם, מי טיפל בכל התהליך מתחילתו ועד סופו זה ממלא מקומו של שמעוני אפי מור!!! התהדרות בנוצות לא לך מוכיחה עליבות בלשון המעטה!!! עיתון מעולה עם מגמה אובייקטיבית וציון מעולה.

2. 'ידיעות אשקלון' .... עמודים 26 ו27 של מי הילדים האלה? 76 תלמידים מתוך 96 בבית הספר הממלכתי דתי אור החיים בשכונת שמשון הם ממוצא אתיופי... בעירייה שוקלים לסגור את בית הספר ולשלב את התלמידים במוסד החדש שייפתח בשכונת אגמים הצמודה... ההורים בשכונת אגמים לא רוצים להיות מזוהים עם שכונת המצוקה ומתנגדים למהלך... הם טוענים:"אפשר לשלב ילדים משם אבל לא להביא בית ספר שלם אלינו"!! ממלא מקומו של שמעוני גלאם נחוש לבצע אינטגרציה ולמגר את התופעה שנוצרה ... הוא אומר :"אסור שזה יקרה שוב" ... כדי שיהיה אפשר להבין את גלאם וכדי שגם הוא יבין מה הוא אומר נסכים שאינטגרציה זה שילוב תלמידים מרקעים סוציו-אקונומיים שונים!!! מכאן אני שואל את גלאם היכן הייתה שלוש וחצי שנים שהגענו למצב שבבית ספר ממלכתי דתי יש 76 מתוך 96 תלמידים ממוצא אתיופי? ההחלטה של העירייה הורגת שתי ציפורים במכה אחת מצד אחד מספרים לכולם שמעוניינים לבצע אינטגרציה ומנגד לא מספרים שיש רישום מועט של תלמידים לבית הספר החדש באגמים דבר אשר אינו מצדיק נכון לעכשיו הקמת בית ספר למרות ההבטחות שניתנו להורים עם הקמת השכונה.... יו"ר הקהילה האתיופית בעיר יניב וובט מברך ותומך במהלך.... לעומת גלאם וובט יש גורמים בתוך שכונת אגמים שנרתעים מהמהלך :"אין לי שום בעיה עם יוצאי אתיופיה אבל אני חושב שבית הספר צריך להיות בית ספר לילדי אגמים ולא להביא ילדים משכונות שמשון אלינו" אמר אחד התושבים :"זה לא בית ספר לעשות עליו ניסויים עם כל הכבוד לעירייה אפשר לשלב ילדים משם אבל לא להביא בית ספר שלם אלינו. אפשר לפזר את ילדי אור החיים במספר בתי ספר באזור"... על פניו הפתרון לא נראה באופק! עמוד 28 בעיריית אשקלון מתקשים לסיים את תפקידו של הממונה על פניות הציבור משה שמואל על פי ברשת משרד הפנים... הבקשה הוגשה כיוון שהוא גיסו של מבקר העירייה אריאל גמליאל הממונה עליו! שמואל הגיש בקשה לצו מניעה בבית הדין לעבודה במעמד צד אחד שלא לדון בנושא.. שמואל הוסיף כי גם מנכ"ל העירייה חיים סופר וסגן ראש העירייה רמי סופר הם גיסים😂😂 על פניו זה נראה כמו קשר משפחתי😂😂 בהצלחה לכולם! הפתרון שלי פשוט מאוד: 1. לפטר מייד את חיים סופר. 2. למצוא למשה שמואל תפקיד אחר באותה דרגת שכר בדיוק. עמוד 32 חברת אט"ש תחליף את חברת "שלג לבן" בניקיון דרום אשקלון.... חברת "שלג לבן" זכתה לפני כשנתיים במכרז לניקיון דרום העיר... חברת אט"ש עתרה לבית המשפט בטענה שההצעה הייתה נמוכה מדי וזכויות העובדים ייפגעו... "שלג לבן" והעירייה ערערו לבית המשפט העליון אך בהמלצתו משכו את הערעור... החברה תפסיק את עבודתה וכעת תצטרך העירייה לכנס את ועדת המכרזים ולהכריז על אט"ש כזוכה מה שעלול להוביל לתביעת ענק מצד "שלג לבן" .... לא הבנתם כלום? אין דבר, סך הכל מדובר בהתנהלות חלמאית של עיריית אשקלון והיועצת המשפטית עו"ד הילה רווח!!! עמוד 85 מכרז פומבי 19/2017 לאיתור יועץ ארגוני😂😂 אם היועץ יגיע למסקנה וימליץ לפטר את כל המינויים הפוליטיים מה יעשה 'בויה'?😂😂 עמוד 86 המכרז לתפקיד ראש מינהל החינוך יוצא לדרך... בהצלחה לכולם ובאותה נשימה נשאל את גלאם מדוע העיר אשקלון שנה שלמה ללא ראש מינהל חינוך והוא שתק ולא עשה כלום? עיתון מעולה עם מגמה אובייקטיבית וציון מעולה.

3. 'אובייקטיבי' ..... עמוד 12 טור מעולה שך ד"ר שלומי סוויסה עו"ד .. הנושא? המדרחוב במגדל... שלומי טוען שהבטיחו לנו אירופה וקיבלנו את הקווסאן בתאילנד!! טור חובה מומלץ.... עמוד 12 טור אישי של רן ידעי בנסיון נואש להציל את 'בויה' מהעובדה המוגמרת שיש לו רק תעודת בגרות חלקית... רן שנחשב לטור חצר של גלאם גורם לגלאם נזק בלתי הפיך בהצפת הסיפור כולל נסיון עלוב להאשים את כל העולם ואחותו!! כדי להוכיח את הנזק שרן גורם לגלאם אטצטט מהטור את מה שרן מצטט מאתר האינטרנט אשקלונים :" כיצד ראש עיר יכול להצהיר שאשקלון תחרוט על דגלה למצויינות וללימודים כשהוא בעצמו לא מיישם זאת בחייו... הוא בקושי סיים 12 שנות לימוד..." ... "ראש עיר בלי השכלה בסיסית לא יכול להתוות מדיניות בחינוך" כדי לרסק לך רן את הנסיון הלקקני שלך אספר לך שבשבוע שעבר גלאם "נאם" בפני הורים ובאותה שניה שהוא נפרד מהטקסט הכתוב הוא אמר "שלושה יחידות בגרות... ארבעה יחידות בגרות... חמישה יחידות בגרות..." כאן אעצור משום שהעניין גובל בבורות!!! עמוד 16 עד 20 קומוניקטים מאשקלון... עמודים 22 עד 26 קומוניקטים מהעיר שדרות... עמוד 26 דף פרסום בנושא המלגות והופ בתמורה בעמודים 28 ו 29 "כתבה" על חבר המועצה משה אטיאס .. הכותרת "בלתי ניתן לעצירה" מוזר מאוד שאין שם של כתב על "הכתבה"😂😂 .... סך הכל יישר כח לאטיאס! מקומון שקיבל השבוע ארבעה דפי פרסום בסכום של כ 6000 ₪ עושה עבודת לקקנות טובה.... מגמה שצמודה למדד הכסף עם ציון נכשל.

4. 'סטאר'... עמודים 16 ו 17 מתפללים לבית כנסת... לצד אכלוס שכונת אגמים נשמעות טענות מצד תושבים על כך שעדיין אין במקום בית כנסת ותוכניות להקמתה לא נראות לעין ... התושבים נאלצים לצעוד בשבתות ובחגים לבתי כנסת בשכונות אחרות מוחים:"אנחנו גרים כאן כבר תקופה ומן הראוי שיעשו מאמץ לקדם את הקמת בית הכנסת "... הרב יעקב אביטן טוען "בזמנו ביקשנו מבנים ארעיים של בתי כנסת לשכונת אגמים כמו שיש בברנע. כמו שיש גנים ובתי ספר בשכונה כך אני מצפה ומקווה שמה שהתחלנו ימשיך"... מהעירייה נמסר בתגובה "כבר בתחילת 2018 יחלו העבודות לבניית בית הכנסת והמקווה בשכונה ואנו מעריכים כי עד סוף השנה יושלמו העבודות"... קוראים יקרים אם נראה לכם שזו כתבה שמבקרת את התנהלותו של גלאם אז טעיתם!! זו "כתבה" עם הכנה להנחתה... דהיינו מציפים את העניין כדי לגזור קופון בעתיד! תגידו לי קוראים יקרים בהקמת בית כנסת בשכונה חדשה וגדולה עושים טובה לתושבים או שחייבים להקים???? כל השאר קומוניקטים שהפכו ל "כתבות" עמודים 62 ו 63 מתכונים... לברק אפוי וניוקי אליאוליו ... פטה טונה... מקומון שמקבל השבוע רק 2 דפי פרסום! מגמה לא יציבה עם ציון עובר בקושי. 5. 'סקופ' .... עמודים 14 ו 15 בן 39 דוקר את אמו בת ה 66 בושה וחרפה!!! עמודים 28 עד 31 כבוד לאשקלון: פרופסור חיים יוספי ברשימת הרופאים הטובים ביותר... אחרי פריצת הדרך 'באקו לב תלת מימד' פרופסור חיים יוספי נכנס השבוע לרשימת "125 הרופאים הטובים בישראל" שאפו!!! עמודים 60 ו 61 המלצת השף... רביולי מנגולד במילוי גבינות על קרם עגבניות.... סלט עלי סלק מרוקאי... תבשיל קציצות טלה ומנגולד... מקומון רזה עם 61 דפים סך הכל שמקבל ציון עובר אך ורק בגלל הכתבה המעולה על הפרופסור חיים יוספי. 6. 'קול העיר אשקלון'... עמודים 12 ו 13 טור דיעה של יצחק קאפח ... סך הכל טור טוב שלפעמים מתפזר... בטור יש התייחסות לאנשי חינוך בכירים שמבקרים את העדר ההשכלה הבסיסית שלו... קאפח טוען שגם לבנט שהוא שר חינוך אין תואר בחינוך ומוסיף שיש הרבה מינויי שרים ובכירים במשק שלא מבינים הרבה בתחום עליו והופקדו אך ממלאים אותו ולפעמים בהצלחה. 1. כדי לפתוח עסק לייצור צמיגים לא חייב וצריך להבין כלום בנושא! צריך לדעת איך עושים שההכנסות יהיו גדולות מההוצאות!!!

2. ראש עיר זה הפנים של העיר ולכן עניין ההשכלה חשוב מאוד!!! 3

. ראש עיר שאומר בפני קהל שלושה יחידות במקום שלוש יחידות זה עצוב מאוד.

4. ההשוואה בין גלאם לבנט ממש לא במקום. עמודים 14 עד 21 קומוניקטים שהפכו ל "כתבות"... עמודים 22 ו 23 כבוד לאשקלון הפרופסור חיים יוספי הוא בין הרופאים הטובים ביותר שבחר המגזין פרובנס לשנת 2017... פרופסור חיים יוספי מנהל היחידה לקרדיוליוגיה לא פולשנית במרכז הרפואי ברזילי באשקלון הוא בין הרופאים הטובים ביותר הארץ שבחר המגזין פרבונס. במשך ארבע שנות תחקיר אינטנסיבי שמתנהל כל העת נצברו אלפי המלצות מרופאים בכירים בישראל על עמיתיהם למקצוע וזו התוצאה המכובדת.... שאפו פרופסור !!! עמודים 32 ו 33 הגרעין התורני באשקלון בניהול המנכ"ל המעולה אליהו פלאח וראש הגרעין הרב ד"ר אופיר כהן מביאים בשורה לעיר... "ישיבת אשקלון בראשותו של הרב ערן טמיר שמלמד שנים רבות במכון מאיר בירושלים מגיע לאשקלון!!! עמודים 46 ו 47 מתכונים... בריוש ריקוטה וצימוקים .... מילפיי שוקולד ... עמודים 62 עד 65 "כתבה"/"ראיון" על חבר המועצה יוסי כהן המחזיק את תיק הספורט בעירייה... הכותרת "לא רצינו שהקבוצה תשמש קמפיין בחירות" הכתב שואל "יוסי, בוא נחזור קצת להחלטה לפטר את איתן קסנטיני. מתי בעצם החלטתם על השינוי?" יוסי עונה "התפיסה שלנו הייתה שלא יהיו פוליטיקאים בקבוצה...."😂😂 יוסי, איתן פרש מהמועצה לטובת הקבוצה דהיינו אדם נקי מבחינה פוליטית... מכאן שהטענה לא נכונה!!! הכתב שואל "החיבור של איתן עם הקבוצה והקהל בשנים האחרונות לא גרם לכם לשנות משהו בהחלטה?" יוסי עונה "כן חשבנו על זה אבל באמת 😂😂 (מה חשוב להדגיש את אבל באמת) הסתכלנו על טובת הקבוצה ולא תמיד מבינים את זה. הסתכלנו שנה וחצי קדימה והפחד הינ שהקבוצה תשמש קמפיין בחירות ולא רצינו שבשנה וחצי הקרובות ישתמשו בזה לטוב ולרע...." אם כך כולם מבינים שאתם מתכוונים להשתמש בקבוצה לקמפיין בחירות!!!!! עצוב מאוד שמפטרים בחור מוכשר עם הצלחות מוכחות רק בשל חשש ואובססיה מהבחירות.... זה בדרך כלל קורה לאנשים ללא קבלות !!!! הכתב שואל "גם אתה עברת סוג של טלטלה עזבת את הסיעה ואחר כך חזרת. מה זה אומר לגביך?" יוסי עונה "זאת לא הייתה החלטה קלה. אני מאוד אוהב את משה אטיאס והוא יודע שאני מעריך אותו ויש לנו חיבור מדהים. בשנתיים וחצי לפני וגם בזמן שלכאורה הצטייר כפיצוץ שלא באמת היה, המשכנו להיות חברים ודיברנו. משה הבין שאני חלק ממנו ודיברנו על זה לפני שבשלב כזה או אחר נחזור ונהיה ביחד ואני שמח שזה קרה מוקדם יותר ממה שחשבנו...." יוסי, לפי הכתוב בכלל לא נפרדתם😂😂😂 תסביר לי ולכולם בבקשה אם החיבור היה כל כך מדהים מדוע עזבת את הסיעה??? האם אתה יכול להצהיר שאתה ואטיאס תרוצו יחד בבחירות הבאות או שהגזמתי 😂😂😂 "כתבה" שסך הכל הפכה לגול עצמי ומוכיחה אופורטוניזם טהור מקומון עם מגמה של יח"צנות לכל דורש.... עובר בקושי.

תושבי העיר אשקלון היקרים.... אתם קוראים שחור על גבי לבן "כתבות" ולא כתבות.... הסיבה? אין עשייה... אין חזון... אין מתווה ואין דרך.... אוסף של ארועים מינוריים מחזיק את גלאם וחבורתו מעל פני המים... התהדרות בנוצות לא להם הפכה לדבר שבשגרה מאחר וזה מה שיש בשטח....

עניינים פשוטים שרשות עירונית חייבת להעניק לתושב הופכים בין לילה לסוג של מחווה וטובה לתושבים! מלגות, ארועים, הקמת בתי כנסת ועוד הם חובת הרשות לתושבים ואף אחד לא עושה טובה!!!! לסטודנטים אני אומר שהמלגות יכלו להיות בסכום הרבה יותר גבוה !! בוצע קיצוץ חד של 2 מיליון שקלים בצהרונים כולל צפי הכנסות מארנונה של כ 7 מיליוני שקלים יכלו לתרום לפחות מיליון שקלים נוסף למלגות!!! דווקא גלאם שנפל בלשונו ואמר שלושה יחידות במקום שלוש יחידות צריך וחייב לדאוג שתקצוב המלגות יהיה גבוה יותר.... אני טוען בוודאות שהרצון להישרדות של גלאם וחבורתו מעלה את תכנית הלחם והשעשועים לתושבים למקום הראשון!! פיטורי מנכ"ל החכ"ל ועוד הם לטובתם האישית בלבד ובטח שלא לטובת התושבים.... 'בויה' שלא תפטר בטעות את השליח של "הטבחה" וגם תתן לו 2000 ₪!!!! קריאה מהנה ושבת שלום.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה