קול קורא: מי רוצה ויכול לנהל את הפועל אשקלון?נשמע מוזר, אבל זה נוסח ההודעה של עיריית אשקלון "קבלת שרותי ניהול והפעלת הקבוצה לעונת 2017/18"

זה עדו לא קרה בקבוצת הפועל אשקלון. העירייה הוציאה קול קורא לניהול קבוצת הכדורגל שבאופן רשמי שייכת לפרוספר אזגי, לכן הקריאה היא רק לשנה עם אופציה ל - 3 שנים נוספות.

על נותן השרות לבצע את כל הפעולות לרישום הקבוצה, גיוס מאמנים (מה עם הנוכחים י.פ) ואנשי מקצוע כולל לקבוצות הנוער, גיוס ספונסרים ועוד. שאר התנאים כתובים בהצעה ומכל השמות העולים בראש, שחוץ מפרוספר אזגי, אין לאף אחד מקומי את הניסיון הדרוש, בטח לא 12 חודשים בתחום ניהול קבוצת כדורגל בתפקידיי יושבי ראש, שהם למעשה המחליטים ומבצעים ובטח לא עמותה. הניסיון להלביש את "הקול קורא" על משה ג'ירפי נופל כאן כי אין לו עמותה ואין לו ניסיון של 12 חודשים.

נשאלת השאלה, מדוע העיריה מתעקשת להיות מאחורי "קול קורא" שכזה ומדוע לא מצויין מהו הסכום אותו העירייה תעביר לקבוצה שכן הוא לא יכול להיות פחות מהתקציב שהעירייה נתנה לקבוצה בעונה שעברה המוערך ב - 4 מיליון שקלים. האם לא הגיע הזמן להעביר את הקבוצה לידיים פרטיות?. אכן אין לעירייה שום צורך להיות מעורבת בכדורגל. אין אף קבוצה בארץ שהעירייה מעורבת בה כמו עיריית אשקלון.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה