יש לקוחות שמנצחים את "הוט"חברת הכבלים תשלם ללקוח 1200 שקלים, בגלל שהעלו את מחיר הטריפל, כאשר בהסכם היה מדובר שהמחיר לא ישתנה

בית המשפט לתביעות קטנות קבע שחברת הכבלים "הוט" תשלם ללקוח עבור גביית ייתר שעשתה בחשבונו, סכום של 1200 שקלים. טענת "הוט" נדחתה  לאחר שאמרה בבית המשפט שהנאים שנאמרו ללקוח אינם תקפים לכל החיים, 

התביעה הוגשה בעקבות טענה להפרת ההסכם בין לקוח החברה שהתקשר עמה במסלול טריפל ובין הוט שגבתה יותר ממה שנקבע. לפי הסכם ההתקשרות שנכרת ב-2013 נקבע כי המחיר עבור חבילת "טריפל TOP" יעמוד על 282 שקל בחודש כ"סכום קבוע ולא משתנה" וזאת, לטענת הלקוח, ללא מגבלת זמן. אלא שהמחיר של החבילה עלה ל-351 שקל כעבור שנתיים.  

הוט טענה כי במשך שנתיים אכן נגבה מהלקוח הסכום האמור, 280 שקל, אולם לאחר מכן הועלה מחיר החבילה. עוד נטען כי המחיר שנקבע עם הלקוח מלכתחילה ניתן לו ב"טעות" על ידי המוכרנית, אולם נוכח הטעות "ניתנו לתובע שנתיים תמימות במחיר המוצע הראשוני ללא העלאת מחיר".

הוט טענה גם, כי מחירי המבצעים לעולם אינם ניתנים לכל החיים, אלא כפופים לעדכון תעריפים מעת לעת. מכאן קבע ביתץ המשפט כי יזוכה על תקופה של שנה בגין ההפרש שנגבה ממנו (סכום של 69 שקל בחודש) במכפלה של 12 חודשים יעמוד על 828 שקל בנוסף ל-400 שקל כהוצאות משפט. 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה