תחנת מוניות השעון ניצחה את מוניות שמשוןבהחלטה של בית המשפט המחוזי בבאר שבע, קבעה השופטת שרה דברת, שחיים עטון הוא הזכיין של רכבת ישראל

אתמול (שלישי) דחה בית המשפט המחוזי בבאר שבע בראשות השופטת שרה דברת, את העתירה המנהלית של מוניות שמשון, וקבע כי הזוכה במכרז להפעלת תחנת מוניות במתחם תחנת הרכבת באשקלון הינה – מוניות השעון מר חיים עטון (פאפו).

בית המשפט המחוזי בבאר שבע קבע ביום 11.7.2017 כי אין מקום לפסול את הצעתו הזוכה של מר פאפו עטון, וקבע כי החלטת ועדת המכרזים של רכבת ישראל מיום 10.5.2017 לאשרר את זכיית מר פאפו במכרז הינה סבירה ואין מקום להתערב בה. ולפיכך, ביטל את הצו הארעי שניתן לטובת מוניות שמשון ודחה את העתירה.


את מר פאפו עטון ייצגו בתשובה לעתירה עוה"ד תמר קידר ועוה"ד ריקי אשקלוני.
מר חיים, פאפו, עטון בירך על החלטת בית המשפט והודה לכל תושבי אשקלון שתמכו בו לאורך כל הדרך, ומסר לחבריו הנהגים כי הוא שמח וגאה שהצדק יצא לאור ומקווה כי יצליח להעניק את השירות הטוב ביותר ללקוחות הרכבת.


"אנחנו נעבוד בצורה מקצועית ואדיבה ונעשה ככל שבידנו לתת שירות איכותי לכל לקוחותינו. אנו לא מביטים אחורה ולא נוטרים לאף אחד. אלא מקווים שכל נהג מונית שירצה בכך, יוכל להתפרנס בשקט ובכבוד. בעזרת השם ובשם השם נעשה ונצליח. הבוטח בה' חסד יסובבנו".
עוה"ד תמר קידר וריקי אשקלוני מסרו כי הן מרוצות מאוד מהחלטת בית המשפט הנכבד, אשר קבע כי מוניות השעון עמדו בתנאי הסף (שנדרשו לצורך הזכייה במכרז), על אף נסיונות שונים של העותרת, מוניות שמשון, להציג מצגי שווא בעניין, על מנת לפסול את זכיית פאפו. מבחינתן - האדם הנכון זכה במכרז.


"פאפו, הינו אדם טוב לב, בעל אישיות יוצאת דופן של אנושיות וחסד . פאפו הינו בעל סיווג בטחוני גבוה והוא מסיע אנשי בטחון, שופט ואנשי עסקים בכירים ומכובדים בישראל.
ההמלצות על מקצועיותו של פאפו כפי שהוצגו בפני ועדת המכרזים ובית המשפט הגיעו מאנשי עסקים בכירים לרבות יו"ר חדשות ערוץ 2, מנהל במשרד ראש הממשלה, פרופסורים, רופאים, ומנהלים בחברות הייטק וחברות גדולות במשק.


צר היה לנו כי העותרת השתמשה בתכסיסים זולים של גיוס חוקר פרטי שנקט באמצעים בלתי חוקיים של האזנות סתר ומעקבים.
כולנו תקווה כי העותרת תשכיל להבין כי זכיית פאפו במכרז היתה כדת וכדין וכי כל ניסיון לפסול את זכייתו, לא ייצלח."

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה