עגילי פירסינג נכנסו לחיינו בשנים האחרונות, והפכו פופולארים במיוחד. אין ספק שמדובר בפריט אופנה ייחודי ויפיפה, שמאפשר גיוון וביטוי עצמי. תחילה היה נהוג לחורר אך ורק את התנוך שבאוזן, אולם כיום אנחנו רואים עגילים במגוון רחב של מקומות בגוף. רבים חוששים מביצוע עגילי פירסינג באזורים פחות סטנדרטיים, אבל אנחנו כאן על מנת להרגיע, ולספר לכם שכל עוד אתם מקפידים על ההנחיות, הסיכון לזיהום אמנם קיים, אבל מזערי. אז אם החלטתם שאתם רוצים, הכנו בעבורכם את המדריך השלם שיעזור לכם לעשות זאת בצורה חכמה, ולהנות מהתוצאה.

המדריך המלא לביצוע עגילי פירסינג מושלמיםעגילי פירסינג נכנסו לחיינו בשנים האחרונות, והפכו פופולארים במיוחד. אין ספק שמדובר בפריט אופנה ייחודי ויפיפה, שמאפשר גיוון וביטוי עצמי. תחילה היה נהוג לחורר אך ורק את התנוך שבאוזן, אולם כיום אנחנו רואים עגילים במגוון רחב של מקומות בגוף. רבים חוששים מביצוע עגילי פירסינג באזורים פחות סטנדרטיים, אבל אנחנו כאן על מנת להרגיע, ולספר לכם שכל עוד אתם מקפידים על ההנחיות, הסיכון לזיהום אמנם קיים, אבל מזערי. אז אם החלטתם שאתם רוצים, הכנו בעבורכם את המדריך השלם שיעזור לכם לעשות זאת בצורה חכמה, ולהנות מהתוצאה.

קרדיט לתמונה: unsplash

הנחיות חשובות למי שבוחר לעשות עגילי פירסינג   

 אז חשקה נפשכם בעגיל מדליק ומיוחד במקום קצת פחות שיגרתי. ישנם שלושה דברים חשובים שעליכם לקחת בחשבון לפני שאתם עושים עגילי פירסינג.

  • בראש ובראשונה חשוב מאוד לבחור בפירסר מקצועי שיודע היטב את העבודה ויצא לו לעשות כמה וכמה כאלו במהלך הקריירה, ובעיקר חשוב לבחור במקום מסודר ונקי. חשוב מאוד לשמור על סטריליות של העגילים עצמם, של המכשור שנמצא בשימוש ושל הסביבה כולה בה מבוצעת החדרת העגיל, ומקום טוב ומקצועי יקפיד לעשות זאת, לעבוד עם המכשור המתאים ולעשות שימוש בכפפות על מנת לשמר את הסטריליות הנחוצה.
  • שנית, חשוב מאוד לבחור עגילים שתואמים את המיקום בו אתם מעוניינים, ובעיקר עגילי פירסינג איכותיים, העשויים מחומרים מתאימים כמו: טיטניום, כסף או זהב. עגילים באיכות ירודה שאינם מכילים מתכת טהורה, הם מקור לזיהומים, עשויים ליצור נפיחות בעור או לגרום לכם לפתח אלרגיה. אם אתם יודעים כי יש לכם רגישות לחומר מסויים, הקפידו ללכת על בטוח, ולבחור במתכת שלא מגרה את העור.
  • לבסוף, ההנחיה החשובה ביותר היא אופן הטיפול שלכם במהלך תקופת ההחלמה ואחריה. רבים חוששים לעשות עגילי פירסינג בעיקר בעקבות הסכנה לזיהום. חשוב לומר כי הסכנה לזיהום מקומי או מערכתי קיימת בכל חדירה של העור, אבל טיפול נכון ואיכותי והתמדה, יפחיתו משמעותית את הסיכון ויאפשרו לכם להנות מהר יותר מהתוצאה. משך ההחלמה של עגילי פירסינג יכול לקחת כמה שבועות ואף מספר חודשים, תלוי במיקום בו בחרתם לעשות את העגיל, וגם תלוי בגוף האישי של כל אחד ואחד מכם. לאורך כל תהליך ההחלמה חשוב מאוד להקפיד על חיטוי של המקום כמה פעמים ביום, בצורה עדינה באמצעות מי מלח סטריליים, ולייבש היטב באמצעות מגבת או מטלית נקייה. הפרשות ודימומים שעשויים להיווצר בתחילת תהליך ההחלמה מומלץ לנקות בעדינות רבה באמצעות מקל אוזניים טבול במי מלח. חשוב מאוד לשמור על האיזור של העגיל נקי ורחוק מכל מה שעשוי לגרום לחבלה או לתזוזה של העגיל ממקומו. כל החפצים שבאים במגע עם העגיל צריכים להיות נקיים, מה שאומר כביסה תדירה של מצעים, מגבות ובגדים.

הקפדה מלאה של כל ההנחיות תקצר משמעותית את זמן ההחלמה, ותאפשר לכם להנות מעגילי פירסינג אופנתיים, ומתוצאה יפה, ייחודית ואסתטית במיוחד.  

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה