ייעוץ מהמקצוענים לרכישת מייבש כביסה קונדנסורמייבש כביסה קונדנסור פועל באופן שונה ממייבשי כביסה סטנדרטיים. במקום להפעיל זרימת אוויר חם על הבגדים, מייבשים אלו מחלצים את הלחות מהאריגים לפני שהם מנקזים אותה כמים מרוכזים. במקום לשאוב אוויר לח לאזור הכביסה, מייבש קונדנסור מחלץ ביעילות את הלחות מהבגדים מבלי ליצור מערבולת מסיבית של אוויר חם.

קרדיט תמונה PIXABAY

חלק מהדגמים מאפשרים התקנת מייבש כביסה קונדנסור עם צינור ניקוז שמנקז אוטומטית מים מעובים לכיור, ודגמים אחרים כוללים מיכל מים שיש צורך לרוקן אותו מדי פעם. מכיוון שמייבשים אלו אינם זקוקים לאוורור כמו מייבשי כביסה אחרים, אין הגבלה למיקום המייבש באזור כביסה מאוורר היטב, ותכונה זו היא שהופכת אותם למושלמים עבור מגורים בדירה.

איך עובדת תכונת האוורור במייבש כביסה קונדנסור?

אם בחרתם מייבש כביסה קונדנסור, שאינו מצריך התקנת רכיב שמוציא אוויר חם דרך החלון, המייבש שלכם עדיין זקוק לאספקה מוכנה של אוויר קריר שיאפשר לו לנשום. ללא מקור אוורור נאות, המים עלולים להתעבות על המכשיר או לא לחלץ אותם כראוי מהבגדים, מה שיעכב את ביצועי המייבש.

חשוב לוודא שמייבש קונדנסור מותקן בחדר מאוורר היטב כדי לאפשר לאוויר החם לצאת מהמייבש. אוויר חם שמגיע מהמייבש עלול להוביל לעליית הטמפרטורות בחדר, ויתכן שתבחינו גם בעיבוי מסוים על משטחים קרים כגון חלונות.

אבל תרחיש זה אמור לקרות או לגרום לבעיות רק אם החדר קטן ואין הרבה מקום למחזור אוויר. מקום קריר ויבש מושלם להשגת תוצאות ייבוש מיטביות.

האם מייבש כביסה קונדנסור טוב יותר ממייבשים שעובדים על תכונות אוורור?

עכשיו, שיש לכם את הידע הבסיסי שיאפשר לכם לרכוש דגם מתאים של מייבש כביסה קונדנסור, כדאי שתתנו את הדעת רגע על ההבדל בין מייבש זה לבין מייבש כביסה שפועל על תכונות אוורור, כדי להיות שלמים לחלוטין עם הבחירה שלכם.

היתרון העיקרי של מייבש כביסה קונדנסור הוא שניתן להתקין אותו בכל מקום ואין צורך למקם אותו ליד דלת או חלון, כך שאם השיקול המנחה אתכם הוא נוחות, המייבש הזה מתאים לכם. ברוב המקרים, זול יותר לקנות מייבש שעובד על תכונות אוורור, אבל יש צורך להתקין אותו במקום מתאים לאוורור.

בשורה התחתונה שני סוגי המייבשים טובים, כך שההחלטה מבוססת על התאמה אישית

מייבשים שעובדים על תכונות אוורור ידידותיים לסביבה והתחזוקה שלהם נמוכה, כך שאם אתם מעוניינים במכשיר שאינו דורש עבודה נוספת, מייבש זה יתאים לכם. אבל חשוב שתוודאו שיש לכם מספיק מקום להציב אותו, ולכן בדירות או בבתים קטנים, מייבש כביסה קונדנסור יכול להתאים טוב יותר.

ניתן לרכוש מייבש כביסה שכולל גרסאות משולבות של התכונות העיקריות מכל מכשיר, כך שתוכלו להחליט על הסגנון המתאים לכם, והאם חשוב לכם להתקין את המייבש מאחורי דלת ארון או בחדר הכביסה.

הנקודה היא ששני סוגי המאווררים מייבשים כביסה ביעילות, וההחלטה שלכם תתקבל בהתאם לשיקולי עלות ונוחות ההתקנה בביתכם.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה