כל מה שחשוב לדעת כל הסכמי ממון משרד עורך דין גרבר – גרטלעומדים להתחתן? רוצים לעשות את הדברים בצורה הכי מסודרת שאפשר? אם כך, חשוב ומומלץ לקחת בחשבון גם מצב של פרידה. אומנם אף אחד לא באמת רוצה לחשוב על זה כשהוא נמצא בשלבים של הכנת האירוע החתונה המרגש, אך בפועל, זה עלול לקרות לכולם. בישראל אחד מכל שלושה זוגות בסופו של דבר מוצא את עצמו על מדרגות הרבנות. לכן, אם בעזרת הסכם ממון תוכלו לדאוג לכך שגם בשעת פרידה הדברים יהיה יותר פשוטים, ממובן שזה כדאי. יש לכם שאלות בנושא והייתם רוצים לדעת כמה שיותר פרטים על הסכם ממון? הינה כל התשובות.

קרדיט תמונה FREEPIK

עומדים להתחתן? רוצים לעשות את הדברים בצורה הכי מסודרת שאפשר? אם כך, חשוב ומומלץ לקחת בחשבון גם מצב של פרידה. אומנם אף אחד לא באמת רוצה לחשוב על זה כשהוא נמצא בשלבים של הכנת האירוע החתונה המרגש, אך בפועל, זה עלול לקרות לכולם. בישראל אחד מכל שלושה זוגות בסופו של דבר מוצא את עצמו על מדרגות הרבנות. לכן, אם בעזרת הסכם ממון תוכלו לדאוג לכך שגם בשעת פרידה הדברים יהיה יותר פשוטים, ממובן שזה כדאי. יש לכם שאלות בנושא והייתם רוצים לדעת כמה שיותר פרטים על הסכם ממון? הינה כל התשובות.

 למי כדאי לחתום על הסכם כזה?

אם מדובר על זוג צעיר שזה עתה נישא ולאף אחד מבני הזוג אין רכוש שהוא מביא איתו לחתונה, מובן שאין סיבה לחתום על הסכם כזה. לעומת זאת, במקרים שבהם מדובר על זוג צעיר שאחד מבני הזוג, או שניהם, מביאים רכוש לחתונה, בהחלט יש מקום לחתום על הסכם ממון. זו יכולה להיות דירה או סכום גדול של כסף. חשוב מאוד במקרים כאלה לחתום על הסכם ממון, כי זו הדרך היחידה שיש לכל אחד מכם להגן על מה ששייך לו. פרידה זה לא צעד נעים, אך אם יהיה לכם הסכם ממון חתום וברור מראש, תוכלו להיפרד בלי לריב. תוכלו לחסוך לעצמכם הרבה כאבי ראש וכסף בעתיד, ולכן בהחלט כדאי לקחת זאת בחשבון. מקרה נוסף שבו כדאי יהיה לחתום על הסכם ממון, הוא מקרה שבו מדובר על זוגיות פרק ב'. ברוב המקרים האלה כל אחד מבני הזוג מביא איתו כבר רכוש שהוא צבר וגם לא מעט כסף. לכן חשוב מאוד שהכול יהיה מסודר וכתוב, כי גם בזוגיות פרק ב' יש סיכון לפרידה בסופו של דבר.

מה כולל ההסכם?

השאלה מה יכלול אותו הסכם ממון שעליו תחתמו תלויה בכמה גורמים. ראשית, מה הרצונות שלכם, ושנית, באיזה עורך דין הסכם ממון אתם בוחרים. ברוב המקרים אנחנו רואים שנכללים מספר סעיפים שונים בהסכם הממון, כמו למשל:

  • רכוש קיים
  • רכוש עתידי
  • הסדרת חלוקת הרכוש בעת פירוק הנישואין
  • משמורת על הילדים שעתידים להגיע לעולם
  • מזונות למקרה של פרידה

אין ספק שככל שההסכם שלכם יהיה מפורט יותר, כך הוא יוכל לעזור לכם יותר במידה ובאמת תחליטו להיפרד. לכן יש חשיבות רבה לכל הפרטים האלה. אומנם הרעיון שלכם הוא להתחתן ולהישאר ביחד לעד, אך כבר היו מקרים מעולם. לכן, אם חשוב לכם לא למצוא את עצמכם בשעת פרידה מבלים ימים ארוכים בדיונים מתישים בבתי המשפט, הסכם ממון יוכל לעוזר לכם בצורה בלתי רגילה.

לאיזה עורך דין כדאי לפנות?

כמובן שהיום יש הרבה עורכי דין שביניהם תוכלו לבחור, והאמת היא, שזו לא שאלה קלה. לאיזה עורך דין כדאי לגשת? ומי יוכל להכין לכם את הסכם הממון הכי פורט שיש? רצוי לבדוק כמה שיותר פרטים אודות עורך הדין שבו אתם בוחרים. האם הוא מנוסה? ועד כמה הוא מוכשר? האם מדובר על אדם שיוכל לעזור לכם לכל אורך הדרך? שווה לקרוא אודות עורך הדין גם כמה שיותר המלצות כי כך תוכלו לבחור בלב שלם עו"ד שתוכלו לסמוך עליו.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה