יחצ

לכן כדאי שתדעו: ספה נפתחת למיטה זו אופציה נהדרת ואין ספק שגם עבורכם זה יהיה בפתרון מוצלח. זה לא משנה אם מדובר על ספה גדולה שנפתחת למיטה ושתעמוד בדרך כלל בסלון או שמדובר על ספה קטנה יותר. מה שבטוח זה שכאשר הספה סגורה היא תתפוס הרבה פחות מקום, ומצד שני, כשיהיה לכם צורך בה – תוכלו להפוך אותה למיטה.

איך בוחרים ספה נפתחת למיטה?

אם בעבר הייתה לכם כבר ספה שהייתה נפתחת למיטה והיא לא ממש הייתה נוחה, אנחנו יכולים להבין מדוע אתם חוששים מהעניין. עם זאת, כדאי לדעת שהיום זה כבר לא כך, שכן שהיום יש מגוון אדיר של ספות שנפתחות למיטות וזה אומר שאם תחפשו – תמצאו משהו איכותי ונוח. כשאתם רוצים לקנות ספה נפתחת למיטה כדאי יהיה לבדוק כמה נתונים:

setImageBanner('762834f5-c49b-43cf-abe4-a43080c59e63','/dyncontent/2019/3/25/03928e1d-f19b-4a82-899c-5d6b53cadad0.jpg',7742,'',510,80,false,37984);

  • האם הספה נוחה בשני המצבים שלה (במצב של ספה ובמצב של מיטה).
  • האם הגודל שלה מתאים לכם
  • האם מנגנון הפתיחה והסגירה שלה נוח לתפעול
  • האם היא יוצרה על ידי חברת רהיטים מוכרת וידועה
  • האם העיצוב שלה יתאים לעיצוב הבית שלכם

יש היום מגוון אדיר בתחום הזה ולכן אנחנו מציעים לכם לראות קטלוג שיכלול כמה אפשרויות. כך תוכלו להבין על מה כולם ממליצים וכך גם יהיה לכם קל יותר לסנן בין כל האפשרויות הקיימות. זה טבעי שלא תרצו לבזבז זמן יקר על בחירת הספה המושלמת ולכן יש לעשות עבודת הכנה מראש.

האם זו הוצאה גדולה?

כבר יצא לכם בעבר לחשוב על רכישת ספה נפתחת למיטה אך וויתרתם על הרעיון כי היה נדמה לכם שזה מאוד יקר? הסירו דאגה מלבכם, כי היום זה הרבה יותר זול ממה שנדמה לכם. ראשית, כמובן שיש הבדל במחיר בין ספה שנפתחת למיטת יחיד ובין ספה שנפתחת למיטה זוגית. שנית, יש מקומות שבהם העלות תמיד תהיה נמוכה יותר ולכן חשוב לקחת בחשבון גם את השוואת המחירים. אנחנו מבקשים להזכיר לכם, אם אתם טורחים להשוות מחירים, שחשוב מאוד להבין על מה אתם משלמים. האם המחיר שהציעו לכם תמורת הספה כולל גם את ההובלה לבית הלקוח? או שאולי בסופו של דבר תצטרכו להוסיף עוד כסף על המחיר שציינו בפניכם? חשוב לברר זאת כי הרעיון הוא לדעת לאיזו הוצאה כלכלית אתם נכנסים ולהבין מראש כמה יעלה לכם התענוג.