עסקאות מקרקעין קורות בכל יום בארץ ובעולם, אבל הן עדיין נחשבות מבין העסקאות הגדולות ביותר שיבצעו מרבית האנשים הפרטיים. עסקה כזו ששוויה מאות אלפי שקלים ואפילו מיליונים! חייבת להיות מלווה בעורך דין מקרקעין מיומן שיוכל ללוות אתכם לאורך כל הדרך, כבר עם תחילת העסקה עד סופה. בחירת עורך דין מקרקעין חייבת להיות נכונה ומושכלת שכן בחירה לא נכונה יכולה לעלות לכם זמן ולא מעט כסף. אז מה צריך דעת על בחירת עורך דין מקרקעין?

מה חשוב לדעת על בחירת עורך דין מקרקעין?עסקאות מקרקעין קורות בכל יום בארץ ובעולם, אבל הן עדיין נחשבות מבין העסקאות הגדולות ביותר שיבצעו מרבית האנשים הפרטיים. עסקה כזו ששוויה מאות אלפי שקלים ואפילו מיליונים! חייבת להיות מלווה בעורך דין מקרקעין מיומן שיוכל ללוות אתכם לאורך כל הדרך, כבר עם תחילת העסקה עד סופה. בחירת עורך דין מקרקעין חייבת להיות נכונה ומושכלת שכן בחירה לא נכונה יכולה לעלות לכם זמן ולא מעט כסף. אז מה צריך דעת על בחירת עורך דין מקרקעין?

קרדיט: FREEPIK

בחירה כזאת חייבת להיות מושכלת ונכונה ולהיות מורכבת מכמה אלמנטים חשובים:

המלצות וחוות דעת – חפשו המלצות אודות איש המקצוע שאתם רוצים לבחור ובצעו סינון לפי חוות דעת אמיתיות. המלצות אפשר לקבל ברשת האינטרנט או באתרים שעוסקים במשפטים, בעסקאות מקרקעין ואפשר גם לבדוק ולברר אודות עורך הדין והצלחות שלו באתרים שעוסקים בפסקי דין או בעסקאות מקרקעין גדולות שערבו בהן עורכי דין כמו עורך דין ניר אביבי.

ידע וניסיון – חשוב לבחור עורך דין ותיק ומנוסה שיש לו הכרות עמוקה עם התחום והבנה בכל הנושא של עסקאות מקרקעין. בחרו איש מקצוע שמציג הוכחות להכרות עם התחום כמו למשל הצגת תיקים ועסקאות מקרקעין בהן היה מעורב ובדקו כי הוא יכול להביע את היכולות שלו בליווי לקוחות בזמן שהם חותמים על עסקה כל כך גדולה. עוד יש לברר כיצד איש המקצוע יעץ וליווה את הלקוחות שלו לאורך כל הדרך.

שכר טרחה – כעת מגיע החלק הפחות נעים של ברור טווח המחירים עבור ייעוץ משפטי בעסקאות מקרקעין. חשוב לברר פחות או יותר טווח מחירים ולבחור שלושה - ארבעה עורכי דין מהם ניתן לקבל הצעת מחיר.

הבנה אינטראקציה וחיבור - חיבור נכון ביניכם לבין עורך דין גם בעסקאות מקרקעין - חשוב מאוד כדי שתוכלו לבצע עסקה נכונה וכדי שעורך הדין יבין את הצרכים שלכם, כמו גם יבין מה חשוב לכם ועל מה אתם יכולים לוותר. עסקאות מקרקעין בדרך כלל מאוד מורכבות לכן כל האלמנטים שמנינו חשובים מאוד בבחירת עורך דין מקרקעין. שימו את הדגש גם על האינטואיציה שלכם ועל האינטראקציה בינכם לבין איש המקצוע ותוכלו לבחור באיש המקצוע הנכון והטוב ביותר עבורכם.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה