מתי יש צורך באחסון תכולת דירהאחסון תכולת דירה מאפשר לנו לאחסן ציוד, ריהוט וחפצים במחסנים מאובטחים להשכרה, לטווח קצר או ארוך. מתי יכול להתעורר צורך באחסון תכולת דירה? הנה כמה מהסיבות הפופולריות ביותר:

רילוקיישן

סיבה שהפכה פופולרית מאוד לצורך באחסון תכולת דירה היא רילוקיישן. היום עובדים רבים, בעיקר בתעשיית ההייטק אך לא רק, זוכים לאפשרות לעשות "רילוקיישן" מטעם העבודה ולטוס לשנה ומעלה לעבודה בארץ אחרת. האפשרות המרגשת הזו דורשת הרבה התארגנויות, שכן מעבירים את כל החיים למדינה רחוקה אחרת. אחד הדברים שצריך לחשוב עליהם הוא אחסנה של החפצים, הציוד והריהוט עד שחוזרים לארץ. השכרת מחסנים לצורך אחסון תכולת דירה היא הדרך הטובה ביותר להתמודד עם המעבר - ניתן לאחסן את כל הריהוט והציוד לטווח הארוך, עד שחוזרים לארץ מהרפתקת הרילוקיישן. 

 

שיפוצים

שיפוצים דורשים הרבה מאוד התארגנות, וכשהשיפוץ מסיבי במיוחד, לעיתים יש צורך לעבור דירה בעצמינו לתקופה מסוימת ובטח להעביר את הציוד שלנו. אם עושים שיפוץ מסיבי בסלון, למשל, יש צורך למצוא מקום לספות ולכל הציוד הנוסף, וכך גם בכל חדר אחר בו עושים שיפוץ. דרך לאחסן את החפצים היא להשתמש במחסנים להשכרה, ולאחסן את תכולת הדירה לטווח קצר ועד תום השיפוצים. זאת הדרך היעילה והבטוחה ביותר לשמור על כל הציוד עד שהשיפוץ מסתיים.

 Pixabay

תקופת מעבר

אנשים רבים מוצאים את עצמם במין "תקופת מעבר". למשל, סטודנטים שמסיימים לימודים לעתים מחליטים לנסוע לתקופה מסוימת לטיול, בני זוג שנפרדים ועתה צריכים למצוא מקום חדש וכדומה. בתקופות כאלו של אי ודאות, כשאנחנו תקועים עם ציוד רב, אחסון תכולת דירה יאפשר לנו פתרון זמני - או ארוך טווח - שיעשה לנו קצת שקט בראש עד שנבין מה הצעד הבא שלנו.

 

מחסן פרטי

מחסנים להשכרה יכולים לתפקד גם כמחסן פרטי לכל הציוד שאין לנו מקום אליו, בין אם כי עברנו מדירה גדולה לדירה קטנה יותר ובין אם החלטנו לקנות סלון חדש ועכשיו אנחנו מחפשים מה לעשות עם הסלון הישן. כשמשכירים מחסן אפשר להניח בו את כל הציוד ולגשת אליו מתי שיש בו צורך, וכך לחסוך מקום רב בבית על חפצים שאינם נמצאים בשימוש יומיומי. שימו לב - במקרה כזה, כדאי לבחור במחסן המאפשר גישה 24/7 למחסן, כך שתמיד תוכלו לגשת לציוד שלכם. 

 

מעבר דירה

לפעמים החיים הם הרמונים לחלוטין, ובדיוק ביום שאנחנו עוזבים דירה אחת אנחנו נכנסים לדירה אחרת. אבל לצערנו, הרבה פעמים זה לא המצב ויש פער מסוים בין תאריך היציאה מהדירה לתאריך הכניסה לדירה החדשה. בפער הזה צריך למצוא מה לעשות עם כל הציוד שלנו, ואחסון תכולת דירה הוא פתרון מצוין. אחסון תכולת דירה מאפשרת פתרון אחסנה לציוד לטווח הקצר, עד אשר יגיע תאריך הכניסה לדירה החדשה. זו בעצם נקודת מעבר נוחה ובטיחותית לכל הציוד שלנו. 

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה