תכנון פיננסי אלטרנטיבי: איך עושים את זה כמו שצריך?תכנון פיננסי אלטרנטיבי יכול להישמע כמו דבר פשוט שכל אחד יכול לבצע. אך בפועל יש לא מעט דברים שתהיו מוכרחים לקחת אותם בחשבון. לעיתים מספיק טעות אחת קטנה על מנת שתאבדו את כל הפוטנציאל שצברם לעצמכם. המדריך הבא נכתב על מנת שתוכלו לדעת איך לתכנן כמו שצריך השקעות אלטרנטיביות. כך תמצאו את עצמם מוציאים מהלימון לימונדה ומרוויחים כמה שרק אפשר. לא תרצו לשים את הכסף שלכם במקום שאתם יודעים מראש שהוא לא מקום יציב. היציבות היא פרמטר שעליו אין מקום להתפשרויות.

קרדיט תמונה FREEPIK

מגדירים מראש את הציפיות העתידיות

על מנת שתוכלו לבצע תכנון פיננסי אלטרנטיבי יהיה עליכם להגדיר את הציפיות העתידיות. מבלי שתדעו מה אתם רוצים להשיג בסוף הדרך, יהיה לכם קשה להרוויח בענק. לכן מראש מוטב כי תנסו להבין לאן אתם רוצים להגיע. ברגע שתהיה לכם מטרה, תוכלו לדאוג כי היא תהפוך להיות מציאותית. אם לא יהיו לכם מטרות מוגדרות מראש, אתם עלולים להתפזר לכל כיוון. בסיטואציה כזאת ההצלחה עשויה להתרחק מאוד ולהפוך לבלתי אפשרית.

מוצאים את המכשולים הקיימים

בעת תכנון פיננסי אלטרנטיבי יהיה עליכם להיות מודעים לכל המכשולים במעלה הדרך. הכי בכל השקעה קיימים סוגים שונים של מכשולים שחובה לשים עליהם את האצבע. אם לא תכירו את המכשולים שעשויים לבוא במעלה הדרך זה עשוי להיות קריטי להמשך. כל מי שיכיר את המכשולים שעלולים לצוץ יבין גם איך לצלוח אותם. הכנה מקדימה היא זאת שיכולה לעשות את ההבדל. לעיתים תמצאו את עצמכם מתמודדים עם אותם המכשולים פעם אחר פעם. זה לגמרי בידיים שלכם להכיר את המכשולים על פי סיפורים של משקיעים אחרים.

הקציבו לעצמכם זמן למעקב

אף אחד לא יכול להגיד שזה פשוט לעשות תכנון פיננסי. בסוף המעקב הוא פרמטר שעליו אינכם יכולים להתפשר. מעקב נכון יאפשר לכם להגיע למצב שבו לא תבזבזו את הזמן היקר שלכם. מוטב כי בכל כמה ימים תמצאו לעצמכם זמן לעקוב אחרי מה שקורה בכל מה שקשור להשקעות. ברגע שתעקבו אחרי מה שקורה, תוכלו להוציא מכל השקעה את המקסימום. אם לא תפנו זמן למעקב, אתם תשלמו על כך ביוקר.

אל תצפו לשינוי מהיר

תכנון פיננסי אלטרנטיבי נועד על מנת שתוכלו לקצור את הפירות בהקדם האפשרי. אך אל תצפו כי השינו יגיע בשיא המהירות. לא תמיד השינויים מגיעים במהירות, ומוטב שלא תפתחו ציפיות – כך לא תתאכזבו. תבינו כי לעיתים לוקח זמן עד שתוכלו לקצור את הפירות על ההשקעות שאותן עשיתם היום. השקעות אלטרנטיביות נועדו למחשבה לטווח ארוך ולא למחשבה לטווח קצר. כל מי שחושב לטווח קצר ימצא את עצמו יוצא קירח מכל כיוון אפשרי. אנו מציעים לכם להסתכל תמיד צעד אחד קדימה.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה