• חוויה והרפתקה שלא מוצאים בכל מקום – במקום לחיות בסרט בואו להיות בתוכו באמת. אנחנו מדברים כל החיים על היצירתיות והמקוריות שיש בכל מיני סרטים והרפתקאות שמלהיבים אותנו אבל לא מעזים להתנסות בזה בעצמנו. יזמי חדרי הבריחה השקיעו המון כדי לבנות תפאורה מדויקת, נאמנה למקור שלא רק מכניסה אתכם לאווירה אלא גם גורמת לכם ממש לחוות את ההרפתקה. הרוש לעצמכם לפחות פעם בחיים להתנסות מקרוב.
  • זמן איכות עם חברים ומשפחה – לא שופינג, לא פיקניק, לא ים, לא פינת ליטוף וגם לא מוזיאון. חדר בריחה הוא משהו אחר לגמרי בשביל זמן איכות משפחתי או עם חברים. אתם מפעילים שם את המוח, את הכישרונות שלכם, תושייה, יצירתיות, חשיבה מקורית והומור ומגלים שם תכונות שלא הכרתם לפני כן אצל בני המשפחה והחברים. זה לפחות שווה התנסות.
  • גיבוש מעולה לחברים ולמשפחה – כשצריכים לצאת ממקום מסוים וחייבים עבודת צוות כדי לעשות זאת, זה הזמן לגלות על מי אפשר לסמוך ומה אפשר עוד לעשות במקרים כאלה.
  • גיוון, כיף, הנאה ועניין – מאות חדרי בריחה בישראל מאפשרים לכם לגוון באמת, במקום לנסוע תמיד לאותו מקום. בכל חדר בריחה אתם נכנסים לסיפור אחר ומצליחים לחיות את העולם הזה לשעה קלה. בריחה נהדרת מהשגרה וגיוון שמרענן אתכם לפני שאתם חוזרים לשגרה. חדר בריחה הוא מקום אידיאלי למסיבות יום הולדת, בר ובת מצווה, בגל הכיף והדמיון, כמובן.
  • סדנאות וגיבוש – על אתר הפנאי בית נועם, חדרי בריחה הם גם מקום מצוין לעריכת אירועי גיבוש עובדים, סטודנטים וחיילים, משום ששם נבחנות כל מיני תכונות ויכולות שמאפשרות להם לבטא את עצמם ולהצטיין. שם תוכלו לבדוק את העובדים שלכם עד כמה הם מעזים לפתור בצורה מקורית בעיות שנתקלתם בהן בעבודה.

setImageBanner('a5135b06-6908-4ce1-849e-cc8ddf81ca59','/dyncontent/2019/3/25/03928e1d-f19b-4a82-899c-5d6b53cadad0.jpg',7742,'',510,80,false,37984);