מייצרים הרתעה יוצאת מן הכלל:

המטרה הברורה של הסורגים היא למנוע מהפורצים לנסות ולהגיע אל שטח הבית שלכם, גם אם הם ממש מנסים. יחד עם זאת, בלא מעט מקרים נסיונות הפריצה אפילו לא יוצאים לפועל בעת שהם מגיעים אל שטח הבית או בית העסק ומגלים כי ישנם סורגים המשולבים על החלונות. לא טעיתם: הסורגים המון פעמים יוצרים הרתעה שבסופו של דבר גורמת לכנופיות הפורצים אפילו לא להתקרב אל השטח הפרטי שלכם. כל עוד מגנים על הפתחים העיקריים לרבות פתח החלון ופתח המרפסת, אתם יכולים להיות שקטים כי מיציתם את כל האפשרויות הזמינות לכם להגנה עליהם.

setImageBanner('9327f200-dfdc-4d37-bf2f-a27cc1bef591','/dyncontent/2019/3/25/03928e1d-f19b-4a82-899c-5d6b53cadad0.jpg',7742,'',510,80,false,37984);

מנסים לפרוץ אליכם? שינסו:

אז מה קורה אם בכל זאת מנסים לפרוץ אליכם למרות שילובם של הסורגים על החלון? הפורצים יכולים להמשיך לנסות. לצער כולם, כנופיות הפורצים מיומנות היטב בפריצה דרך חלונות ודרך מרפסות, כך שפתחים שכאלו שאינם מוגנים על ידי סורגים לא אחת מצליחים להיפרץ גם אם הם נעולים. יחד עם זאת, הסורגים מפחיתים משמעותית את הסיכוי כי הפורצים יוכלו להיכנס אל השטח שלכם. ישנם סורגים שתכליתם להגן מפני מעידות, אך גם סורגים שהמטרה הברורה שלהם היא לא לאפשר כניסה של אנשים זרים לרבות הפורצים. שימו לב כי התקנת הסורגים הינה חיוניות ומועילה לא רק לבעלי הבתיים הפרטיים, אלא גם עבור אלו המתגוררים בבניין מגורים גבוה.

עוד זוג עיניים על הילדים שלכם:

הסורגים, שהינם שומר הראש שלכם, לא מגנים עליכם רק מפני פורצים אלא מסייעים לכם בדרך נוספת. ישנם אלו המעוניינים להתקין את הסורגים במטרה להגן על הילדים הקטנים שלעתים מטפסים אל עבר החלון. האידיאל היה שהייתם יכולים לפקח על הילדים בכל רגע נתון, אך לעתים שניה אחת של חוסר תשומת לב יכולה להוליד תאונה מיותרת. אולי זוג עיניים נוספות אתם לא יכולים להבטיח, אך התקנה של סורגים על פתח החלון דווקא כן. כך, גם במקרים בהם הילדים החליטו לחצות את הגבול המותר להם, יהיה מי שיגן עליהם וישמור עליהם עדיין בשטח הדירה: הסורגים.

האם תוכלו להמר על תחושת הביטחון שלכם?

אז למה בכלל צריך סורגים? עוד הרבה לפני שינסו לפרוץ אליכם, חשוב לזכור כי תחושת הביטחון שלכם היא מטרת העל. במידה ואכן ניסו לפרוץ אליכם ובמקרים בהם אף ניסיון הפריצה צלח, קשה מאד להשיב את תחושת הביטחון שהייתה לכם בבית שלכם. ההמלצה היא לא לחכות למקרה שיקרה, אלא למנוע אותו כל עוד ניתן ועם הסורגים אכן ניתן למנוע פריצות מיותרות. תחושת הביטחון שלכם היא זו המעניקה לכם את האפשרות לנוע בבית שלכם בחופשיות וללכת לישון בכל לילה עם הידיעה כי הכל בסדר ויהיה בסדר. שמרו את תחושת הביטחון שלכם עם התקנת הסורגים הקבועים על החלונות והתקנה של סורגים מתקפלים בחצר או במרפסת.


סורגים חזקים + עיצוב מרשים = השידוך המושלם:


האם ישנה פורמולה מנצחת לסורגים האידיאליים? אכן! עליכם לבחור בסורגים חזקים ואיכותיים של חברה מובילה, ולשדך אליהם עיצוב ייחודי שיתרום לכם לא רק פונקציונאלית אלא גם עיצובית. המתקינים המובילים יציעו לכם מספר של דגמים מעוצבים שיוכלו להשתלב אצלכם על החלון או במרפסת. סורגים אינם דורשים כל תחזוק אלא התקנתם הינה השקעה לטווח הארוך. על כן, לא  מומלץ להיות פזיזים עם התקנתם אלא לדאוג לסורגים המשרתים את המטרה שלכם וכאלו הנמצאים עליכם חביבים מבחינת החזות שלהם. כך, תבטיחו כי אתם אכן משקיעים לטווח הארוך מאד.