הזול עולה ביוקר: טלוויזיה מאסימו masimoהמחיר זול אבל אל תצפו לשירות תיקונים שדורש מהלקוח מאות עד אלפי שקל על תיקון במסגרת של שנתיים אחריות נוספות

את המכשיר טלוויזיה 48 אינצ רכשתי במחסני חשמל לפני כשנה וחצי (2016\04) במחיר של 1450 שקל לא ציפתי לרבות אבל ההבטחה לשלוש שנים אחריות הפיגה את חששותי.

איכות הטלוויזיה היא סבירה למחיר אף איכות הקול גרועה, לאחר שנה וחצי של שימוש לא רב הטלוויזיה החליטה לא להידלק שוב.

שמח וטוב לב התקשרתי לחברת ב.ט.י אלקטרוניקה להזמנת טכנאי ואז התברר לי שאומנם יש 3 שנים אחריות אך רק שנה ראשונה מזכה בביקור טכנאי חינם והשנתיים הנוספות בתשלום של 200 שקל לביקור טכנאי והאחריות תופסת רק על "הפאנל" של הטלויזיה. כלומר אם יש לכם בעיה של קול או בעיה אלקטרונית תכינו את הארנקים.

אני מודה ומתוודה לא קראתי את האותיות הקטנות של תעודת האחריות ולא האמנתי שמחיר התיקון יכול להגיע למחיר של מוצר חדש.

הטכנאי הגיע תוך 24 שעות רק כדי לבשר לי "שבריכת הלידים" התקלקלה ושהיא לא מכוסה במסגרת האחריות הנוספת, התיקון יעלה עוד 650 שקל בנוסף לדמי ביקור טכנאי ששולמו 200 שקלים.

אבל הוא לא ממליץ לי לתקן בלי אחריות לתיקון לעוד שלוש שנים ועלי לשלם עוד  1100 שקלים!!!!  מחיר של טלוויזיה חדשה מקבילה, כמובן שסירבתי.

תגובת  ב.ט.י אלקטרוניקה: השנתיים אחריות נוספות מכסות רק את הפנאל של המכשיר, אם ברצונך לקבל דוח מלא של טכנאי תצטרף לשלם 380 שקלים.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה