יחצ

חדר בריחה – חדר בריחה הפך לבילוי זוגי אטרקטיבי כיפי חוויתי ומותח. כיום ישנם מגוון חדרי בריחה כאשר לכל חדר בריחה קונספט משלו, מה שמאפשר לכם לבחור קונספט שאתם מתחברים איליו.

חדר בריחה הוא בילוי שבו נכנסים לחדר שנבו ישנן מגוון משמות , אתגרים, צפנים ופעילויות שעליכם לבצע על מנת להימלט מהחדר ובכך לנצח.

זוגות שרוצים ליהנות מחדר כזה יכולים לבחור בין שלל סוגי חדרים ביניהם חדרי בריחה היסטוריים, חדרים מסתוריים, חדרי בילוש, ריגול, שוטרים וגנבים ועוד.

setImageBanner('3d29ed3e-b643-4ca2-aa26-d62e7b9d682f','/dyncontent/2019/3/25/03928e1d-f19b-4a82-899c-5d6b53cadad0.jpg',7742,'',510,80,false,37984);

כיום מפוזרים חדרי בריחה בכל רחבי הארץ כאשר ישנם חדרי בריחה בכל אזור בין אם מדובר בחדר בריחה בירושלים, בחדר בריחה בראשון לציון, בתל אביב, באילת ועוד.

אם אתם תוהים לגבי גילאי המשתתפים בחדרים כאלה חשוב להבין כי חדרי בריחה מתאימים לכלל הגילאים. החדרים שהחלו את דרכם דווקא בארצות הברית והם נקראים אסקייפ רום נחשבים כפעילות אטרקטיבית לכל המשפחה, לזוגות, ילדים לעובדים ועוד. בכך ניתן לבלות יחד וליהנות מכל רגע.

טיסה בכדור פורח – דרך נוספת לבלות יום זוגי יוצא דון היא באמצעות טיסה בכדור פורח. כיום ניתן להגיע אל טיסות בכדורים פורחים שיוצאות בכל זמן אל שמי הארץ בהן מספר קטן של נוסעים נכנס לתוך הסל של כדור הפורח ויכול ליהנות מבילוי רומנטי שכולל שתיית יין לבן, אכילת גבינות וסיור כיפי בשמי הארץ בילוי זה הינו בילוי רומנטי במיוחד.

קורס צלילה – עוד דרך ליהנות מבילוי רומנטי הוא באמצעות קורס צלילה. כיום ישנם במקומות כמו בעתלית, באילת, בחיפה ואפילו במרכז מגוון סוגי קורסי צלילה שנועדו לאנשים שרוצים לבלות בתוך מעמקי הים ולהכיר את העולם התת ימי. קרוס כזה יכול להיות הרפתקה רומנטית ונפלאה לאוהבים.

אז אין זה משנה במה אתם בוחרים, בין אם בחדר בריחה או בטיול בשמי הארץ, הבילוי הרומנטי שלכם תלוי גם במצב הרוח שלכם, ובמידת החום והאהבה שתרעיפו על בת או בן הזוג שלכם.