סקר הצרכנות - איפה הכי כדאי לעשות את הקניות לחג?פערים גדולים מאוד בין רשתות המזון באשקלון, הסניף הזול ביותר בעיר מוכר את סל הקניות שנבדק בכ-577 שקלים בעוד היקר ביותר מוכר את אותו הסל ב-745 שקלים. פערים עוד יותר גדולים בין הערים אשדוד לאשקלון, אותו סל באשדוד הזול ביותר עולה רק 415 שקלים. מי הזול ביותר? מי הכי יקר? איפה הכי כדאי לערוך את הקניות לחג

השוואת מחירים מרגיזה במיוחד בין הערים אשקלון לאשדוד במרחק של 15 דקות נסיעה מעלה שאפשר לחסוך על אותו סל מאות שקלים.
סל הקניות בשופרסל אקסטרא באשדוד נמצא זול משמעותית מכל מתחריו, סל הקניות של המוצרים המפורטים מטה, עומד על כ-415 שקלים בבמוצע בסניף שופרסל אסקטרא.

מיד אחריו, במקום השני נמצא סניף רמי לוי באשדוד, עם סל קניות זהה העומד בממוצע על 438 שקלים.
במקום השלישי נמצא סופר "יינות ביתן" באשדוד ברחוב האורגים (סמוך לבית האופרה), סל הקניות שם עומד על כ-458 שקלים לעומת אותו סל של אותה רשת באשקלון ב595 ש"ח.
המועצה הישראלית לצרכנות בדקה ומצאה כי סל הקניות הזול ביותר באשקלון , נכון להיום, מספר ימים לפני חג הפסח, נמצא בסניף you, הנמצא מול בית המשפט והיקר ביותר -  מגה בעיר - בקניון לב אשקלון.
סל הקניות בyou בשדרות בן גוריון  נמצא זול   מכל מתחריו, סל הקניות של המוצרים המפורטים מטה, עומד על כ-577 שקלים בממוצע.

מיד אחריו, במקום השני נמצא סניף שוק העיר הפנינים אזור התעשיה הצפוני , עם סל קניות זהה העומד בממוצע על 592 שקלים.
במקום השלישי נמצא סופר "יינות ביתן" ברחוב הפנינים אזור התעשייה הצפוני , סל הקניות שם עומד על כ-595 שקלים.
הסניף היקר ביותר באשקלון מהסניפים שנבדקו (לא נכללו בבדיקה סניפים שכונתיים ) הוא מגה בעיר - קניון לב אשקלון , סל הקניות בו עומד על כ745  שקלים.
חשוב לציין את העובדה שבבדיקת המועצה הישראלית לצרכנות, ישנם מוצרים שלא נמצאים בכל סופר ולכן, נלקח המחיר הממוצע במידה והמוצר שנבדק אינו קיים בסופר מסוים וכך הוא נכנס לשכלול המחיר.
להשוואת המחירים (לחצו כאן)
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה