הילדים עברו לעמק חפר ואתם רוצים להתקרב לנכדים? עכשיו זה זול יותראגודה למען החבר הוותיק בעמק והנהלת רשת הדיור המובילה בישראל בית בכפר הגיעו להבנה על מתן הטבה בדמי הפיקדון מ-150 ועד 250 אלף שקלים להוריהם של תושבי העמק אשר ישכרו יחידת דיור בביתן אהרון

 האגודה למען החבר הוותיק בעמק חפר ורשת הדיור המוגן המובילה בישראל, בית בכפר, הגיעו לאחרונה להבנה על מתן הטבה מיוחדת וייחודית לתושבי העמק ולהוריהם אשר גרים מחוץ לעמק, בשכירת דיור מוגן בבית בכפר ביתן אהרון.

ההטבה המוצעת רק לתושבי עמק חפר ולהוריהם היא בתשלום דמי הפיקדון והיא נעה מ-150 אלף שקלים הנחה בדמי הפיקדון בשכירת יחידת דיור בת 1.5 חדרים ועד 250 אלף שקלים בשכירת יחידת דיור בת 3 חדרים. מדובר בהנחה ממוצעת של כ-25 אחוזים מדמי הפיקדון.

האגודה למען החבר הוותיק בעמק חפר, היא עמותה הפועלת תחת מועצת עמק חפר מאז הוקמה ב-1982 והיא עוסקת בשיפור איכות החיים של התושבים המתבגרים בעמק חפר, כאשר הפעילות הבולטת ביותר של האגודה, היא הפעלת מרכז היום לוותיקים בית דוד ויחידה לטיפולי בית וקהילה תומכת.

בית הדיור המוגן, בית בכפר ביתן אהרון, הוקם לפני כ-14 שנים. במשך שנות פעילותו הפך הבית למרכז פעילות תרבותית של כלל עמק חפר ולא רק של האוכלוסייה המתגוררת בו. אולם המופעים של הבית משמש מעת לעת כאכסניה לערבי תרבות ולמופעי סיום של חוגים שונים אשר מתקיימים בעמק.

מיקי פרנס, מנהל הבית: "כמי שגדל בעמק היה לי חשוב שתושבי עמק חפר ידעו שבית בכפר ביתן אהרון הוא חלק בלתי נפרד מהחיים בעמק. אני שמח על שיתוף הפעולה עם האגודה למען החבר הוותיק ועם מועצת עמק חפר. מדובר על שיתוף פעולה תקדימי שמעניק מקדמה והטבה משמעותית לתושבי העמק. ההטבה מופנית גם לתושבי העמק אשר רוצים מאד להביא את הוריהם לגור בעמק והבית שלנו יכול להיות עבורם פיתרון מצוין".

האגודה למען החבר הוותיק בעמק חפר פועלת רבות כדי לשפר את איכות החיים של האוכלוסייה המתבגרת בעמק. שיתוף הפעולה הזה מצליח לתת מענה ולסייע לחברים אשר שקלו מעבר לדיור מוגן ועכשיו הם זוכים להנחה מאד משמעותית בדמי הפיקדון שבוודאי תסייע להם לבצע את המעבר.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה