עיריית אשקלון תפצה ב-105 אלף שקלים תושבת העיר שנחבלה ברחוב יפה נוף סמוך למרינה בעת שהלכה על מדרכה לקויה בדרכה לביתהלפני כארבע שנים צעדה האישה אז בשנת השלושים לחייה בחזרה לביתה במרינה לאחר אימון בחדר כושר בסמוך לחוף דלילה. בעת חזרתה לביתה נאלצה התובעת לעבור דרך מדרכה לקויה בסמוך לכביש המוביל למרינה כאשר לפתע נתקלה במפגע שהיה קיים במדרכה הלקויה, וכתוצאה מכך מעדה ונחבלה בקרסול רגלה

 לפני כארבע שנים צעדה האישה אז בשנת השלושים לחייה בחזרה לביתה במרינה לאחר אימון בחדר כושר בסמוך לחוף דלילה. בעת חזרתה לביתה נאלצה התובעת לעבור דרך מדרכה לקויה בסמוך לכביש המוביל למרינה כאשר לפתע נתקלה במפגע שהיה קיים במדרכה הלקויה, וכתוצאה מכך מעדה ונחבלה בקרסול רגלה.

בעקבות הנפילה פונתה הנפגעת לבית החולים "ברזילי" באשקלון, שם אובחן כי היא סובלת מחבלה בקרסול בעקבות אותה נפילה. לאחר ששוחררה מבית החולים, שהתה בחופשת מחלה עוד שבעה ימים נוספים בטרם חזרה לעבודתה. עקב התאונה המשיכה הנפגעת לסבול מהגבלות בתנועה וביצעה סדרת טיפולי פיזיותרפיה בכדי לשפר את מצבה.

לאחר המקרה פנתה האישה לעורך הדין איל כהן ממשרד עורכי הדין כהן-קריסי המתמחים בתביעות נזיקין אשר הגיש תביעה כנגד עיריית אשקלון במסגרתה טען כי "עובר לתאונה הייתה התובעת בריאה ויכלה לבצע כל פעולה יום-יומית פשוטה ללא כל מגבלה, יכולת אשר נפגעה עקב התאונה", עוד טען עו"ד כהן כי העירייה אחראית לנזק שנגרם לתובעת שכן היה עליה "לדאוג לתקינות אבני הדרך ו/או לשביל הליכה מסודר באופן שלא יהוו בסיכון בטיחותי לעוברים ולשבים...", כן טען עו"ד כהן בכתב התביעה כי "מעשיה של הנתבעת עולים כדי רשלנות שכן בין היתר, לא דאגה לקיום מעבר הליכה תיקני, לא דאגה לתחזוקה שוטפת של המדרכה, לא דאגה להזהיר את התובעת כי המדובר בדרך עפר מסוכנת ו/או בלתי בטיחותית בצורה בלתי סבירה, וכי הליכה בקרבתה מהווה סיכום של ממש לפגיעה כפי שאכן אירע בפועל".

בכתב התביעה תבע עו"ד כהן מן העירייה פיצויים בגין עוגמת הנפש שנגרמה לתובעת, הפסד ימי עבודה ,עזרה צד ג' והפסדי השתכרות לעתיד.

במסגרת התביעה הגיעו הצדדים להסכמה כי נכות התובעת תועמד בשיעור של 7.5% ולאחר מו"מ בהמלצת בית המשפט הגיעו הצדדים להסכם פשרה במסגרתו נקבע כי עיריית אשקלון תשלם לנפגעת בגין המקרה פיצויים בסך של 105 אלף שקלים.   

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה