במות הרמה – להגיע הכי גובה שאפשר בצורה נוחהלא מעט גורמים, הן ממוסדים, מסחריים והן פרטיים, נדרשים להשתמש מעת לעת בכלים שונים על מנת להרים ציוד כבד מסוגים שונים. כאשר יש צורך להרים ריהוט, מכשור חשמלי, כלי נגינה כבדים, ארגזים, מכולות, ואפילו כשיש צורך שאנשים יגיעו לגובה מסוים ואין סולמות אשר יכולים לעזור להם. בכל אחד מהמקרים שציינו, נהוג להשתמש בבמות הרמה

 במות הרמה, הן מנוף נייד אשר יכול להתרומם לגבהים מקסימאליים שונים, על פי סוג הדגם של המכשיר, כשקיימת אפשרות להשתמש בו הן במקומות פתוחים והן במקומות סגורים. המנוף מתרומם באמצעות סיפון נשלף, ועליו מותקנת במה קטנה, עליה יכולים לעמוד שני אנשים וכן ניתן להעמיד ציוד מסוגים שונים.

אחת החברות המובילות בארץ במכירה והשכרת במות הרמה, זו חברת אור בטיחות וסחר, אשר מציעה לקהל הלקוחות שלה מגוון רחב של סוגי במות הרמה, וכן מנופים מסוגים אחרים להרמת ציוד כבד וקל.

כיצד עובדת במת הרמה ולמה היא טובה 

במה הרמה כוללת מספר אלמנטים. כמו שציינו, מדובר על כלי נייד, אשר ניתן להציב אותו על גבי משאית או כל כלי רכב ולנייד אותו ממקום למקום, כאשר בזמן העבודה, ניתן לנייד את המכשיר באופן עצמאי במקומות צרים ורחבים.

האלמנט הבסיסי של במת הרמה, הוא כמובן הסיפון שמאפשר להרים את הבמה לגבהים שונים. ניתן למצוא דגמים אשר מגיעים לגובה של 7 מטר וישנם דגמים שמסוגלים לעלות את הבמה עד לגובה של 13 מטר ואף למעלה מזה. כמובן שאפשר להרים את הבמה אל גובה חלקי, ואז ניתן להשתמש בה גם במבנים סגורים וגם במבנים פתוחים. הבמה כשלעצמה, עומדת על שטח של 6 מטר ומעלה. כושר ההרמה של המנוף מגיע למקסימום של 350 ק"ג, שוב זה תלוי בדגם המכשיר.

כפי שציינו, במת הרמה ניתן לנייד באופן עצמאי, שכן היא כוללת גלגלים, צמיגים מלאים, וכן מצבר נטען, לרוב במתח של 220V.

רצוי להשתמש בבמת הרמה ולא במנופים אחרים, ממספר סיבות:

ראשית, היא הרבה יותר בטיחותית, מאחר והבמה היא רחבה יותר, אז אין חשש לעמידה לא יציבה או לנפילות.

שנית, היא הרבה יותר נוחה, ניתן להשתמש בבמה בשביל להניף הן אנשים והן מכשירים, כלי עבודה, ריהוט ועוד.

שלוש, ניתן להשתמש בה בשטחים פתוחים וסגורים בצורה נוחה, זו הסיבה שלא מעט גורמים אשר עובדים עם חברות, כגון אור בטיחות וסחר, שוכרים במות הרמה, הן למקרים בהם יש צורך להרים ציוד בשטחים פתוחים והן למקרים בהם יש צורך להרים ציוד במבנים סגורים.

ארבע, מאחר וניתן לנייד את הבמה, אז קל יותר לעבוד איתה באופן רציף, למשל, אם צריך לעבוד על אזור מסוים, ניתן להשתמש בבמת הרמה ולא צריך כל הזמן לעבוד ולעצור, אלא אפשר לעשות את זה בצורה רציפה ונוחה.

חמש, ישנן במות הרמה, שהסיפון שלהן, קרי המנוף, יכול לנוע גם לצדדים, ועל כן אפשר להציב את המכשיר במקום מסוים מבלי להפריע, ומשם לעבוד על אזור מסוים. זה הרבה יותר נוח, הן לעבודה בתוך המבנה ומחוץ למבנה.

לסיום, אם אתם מחפשים במת הרמה שתתאים לצרכים שלכם, זה הזמן לפנות אל חברת אור בטיחות וסחר בע"מ. החברה מציעה את הדגמים המובילים של במות הרמה. כמו כן חברת אור בטיחות וסחר תשמח להציג בפניכם את השירות הטכני והתיקונים שעומד לרשותה. צוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על כל שאלה בנושא. 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה