החשד: ביצע מעשים מגונים בבתה של בת זוגובת 12 מאשקלון התלוננה במשטרה כי בן זוגה של אמה ביצע בה במשך מספר חודשים מעשים מגונים. האם ההמומה תמכה בבתה מיהרה לעזוב את האיש ואף הוציאה כנגדו צו הרחקה. את הנערה הצעירה מייצגת עורכת הדין לימור רוט-חזן

 אם לילדה בת 12 מאשקלון, חוותה על בשרה את הסיוט שכל הורה מקווה שלא יחווה לעולם ומדחיק אותן גם מחלומותיו השחורים ביותר. לפני כשלושה חודשים  נגשה הילדה לאם  שהתגרשה מאביה של הילדה לפני מספר שנים, וסיפרה לה כי במשך כשלושה חודשים, נהג בן זוגה שהוא למעשה אביה החורג של הילדה, להיכנס לחדרה בביתם המשותף ולבצע בה את זממו. בין השאר באחד המקרים הכניס את ידה של הילדה מתחת לתחתוניו, במקרים אחרים נגע בה באזורים אינטימיים בגופה. את המעשים ביצע  בחדרה של הילדה על הכורסה בסלון ובמקומות נוספים בבית. כמו כן במקרה מסוים שהיווה את "הקש ששבר את גב הגמל", ביצע בה האיש לטענתה מעשה מגונה בחדר במלון בו שהתה המשפחה בחופשה משפחתית. לאחר אותו מקרה נשברה הילדה וסיפרה לאמה על אותם המעשים שעשה בה . האם הזדעזעה מהתיאורים ופעלה באופן נחוש כנגד בן זוגה, תוך שהיא נותנת גיבוי מלא לגרסתה של בתה לאירועים. לאחר שסיפרה לה הילדה האם ובתה ניגשו  לתחנת המשטרה והאם אף פעלה להוציא צו הרחקה כנגדו ממשפחתה וביתם, צו שעומד וקיים עד היום.  לאחר מכן פנתה לעורכת הדין לימור רוט- חזן.

יצוין כי החשוד שמכחיש את הטענות נגדו  הוא עיתונאי המועסק באחד העיתונים המוכרים בישראל. לאחר סיום חקירת המשטרה בעניין וביסוס החשדות כנגד האיש, הועבר התיק ממשטרת ישראל לפרקליטות מחוז מרכז.

"מדובר בתלונה שמשקפת עבירות מין חמורות וקשות בקטינה בת משפחה" התייחסה עורכת הדין רוט-חזן למקרה. "העונש בגין ביצוע עבירות מסוג זה הוא מאסר בפועל של שנים רבות. ברשותינו ראיות מפלילות רבות כנגד החשוד ולרבות הודעות וואטסאפ מפלילות ביותר.אנו מצפים כי הפרקליטות תפעל בנחישות להגשת כתב אישום ללא דיחוי, ופועלים ללא לאות להעמדת החשוד לדין".

 

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה