6 דברים שמבוגרים צריכים להתנצל עלייהםגיל ההתבגרות הוא אולי גיל של מרד וחוצפה ונסיון למתיחת גבולות, אבל הוא גם גיל שבו הרבה דברים שמבוגרים פשוט לא מצליחים להבין ולפעמים הם מנסים יותר מדי. הנה שישה דברים שמבוגרים צריכים להתנצל עלייהם:

1. תלות במישור הטכנולוגי-
הרבה מהמבוגרים מסתבכים עם כל מה שקשור לסמארטפונים, מחשבים ואפילו VOD  בטלוויזיה ומבקשים עזרה מהדור הטכנולוגי, אבל גם כשעוזרים ומלמדים- הם לא מתעמקים ולא מנסים להבין כי הם יודעים שתמיד יהיה שם הטכנאי הקטן והפרטי שלהם.

2. חוסר הבנה של השימוש בטכנולוגיה-
כן, אני צריכה את המחשב כדי ללמוד. נכון שאני גם ברשתות חברתיות בינתיים, כי זה קופץ לפעמים בין לבין, אבל אם אתם מענישים אותי בחוסר גישה לסמראטפון ולמחשב, אחר כך אתם לא יכולים לבוא בתלונות שאני לא עושה את מה שצריך בזמן- אתם חסמתם לי את כל האמצעים.

 

3. שעות שינה מרובות-
למרות שאנשים לא זוכרים או לא מבינים את זה, בית ספר זה מעייף ולהתעורר מאוחר זה לא בזבוז של היום, זה ניצול מירבי של הבוקר. אנחנו אוהבים לישון ולא נהנים מזה שאתם מעירים אותנו – בכוונה או לא בכוונה.

4. זה לא רעש, זאת מוזיקה-
אין מה להגיד, יש יופי במוזיקה של התקופה שלכם, אבל גם שלנו די מיוחדת ואין שום דבר רע בקצת רעש ושמחה והקשבה למנגינה ולא למילים. אולי זה פחות עמוק, אבל יש בזה קצת יותר כיף. אנחנו בטוחים שגם לכם אמרו שהמוזיקה שלכם היא סתם רעש כשהייתם בגילנו.

5. תגובות מביכות-
איזה כיף שיש לכם פייסבוק ואינסטגרם אימא ואבא, שמחה שלמדתם להשתמש בזה. עכשיו אני אחסום את הפרופיל שלי ברשותכם לפני שתגיבו לי ברגשנות על כל דבר אפשרי.

6. הגזמה של סמיילים בוואטסאפ
למבוגרים יש נטייה להתלהב אובר מסמיילים בוואטסאפ וגם מהסמיילים הלא נכונים. יש סיבה לכל סמיילי והוא מנסה להביע משהו. (מה קורה נסיכה? *סמיילי של כלב*סמיילי של איש רץ*סמיילי של פרח*המון המון לבבות ופרצופים שמחים*)

 

על מה עוד המבוגרים צריכים להתנצל? ספרו לנו בתגובות ! 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה