הציפייה לטסטאתם מוכנים לטסט ומחכים ומחכים והתאריך לא מגיע. נשמע לכם מוכר? השינויים בכתבה הבאה ישמחו אותכם.

 לאחרונה הגיעו המון תלונות על מצב בו יש המון נבחנים ומעט מדי בוחנים במבחנים לקראת רשיון הנהיגה. לאחר צבירת תלונות רבות, והמתנה של כמעט חצי שנה, מועצת התלמידים הארצית החליטה להרים את הכפפה ולנסות לשנות את המצב.

חברי המועצה ניסו לקבוע פגישה עם שר התחבורה, ישראל כץ, אך ללא הצלחה. לאחר הכישלון הזה, הם ארגנו הפגנות ומחאות, הגישו עתירה נגד משרד התחבורה בבית המשפט העליון ושלחו מכתבים לראש הממשלה- וזכו לתשומת ליבה של חברת הכנסת יפעת שאשא-ביטון, שהיא גם יו"ר של הוועדה לזכויות הילד בכנסת.
לבסוף, הגיע הבשורה מירושלים – יתווספו עשרים תקנים של בוחני נהיגה, וכך בעצם יקוצר זמן ההמתנה בין טסט לטסט כיוון שעומס התלמידים יתחלק בין יותר טסטרים. בהמשך השנה יופרטו מבחני הנהיגה המעשיים, ובחודשים הקרובים מספרם של בוחני הנהיגה יעלה ל-150.
"אני שמח וגאה על הצלחתנו במאבק. כפי שהוכחנו בעבר, נמשיך לדאוג לרווחת בני הנוער והתלמידים בישראל״, מסר אליאב בטיטו, יו"ר מועצת התלמידים והוסיף: ״כולי תקווה שעל פי המתווה החדש יקוצר זמן ההמתנה באופן משמעותי, על מנת למנוע מצב שבני נוער מחכים חודשים רבים עד לטסט. אני רוצה להודות לח״כ שאשא-ביטון שהובילה את המהלך לפתרון והוכיחה פעם נוספת שבני הנוער בישראל עומדים בראש מעייניה״.
 
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה