רוצה לא רוצה- אין בעיה שתשחקי את המשחק, עד שלב מסוים. אם את בעניין שלו את חייבת מתישהו להפסיק לעשות לו טיזינג ולשחק אותה כאילו הוא אוויר כי הוא לא יחזר אחריך לנצח ויש גבול לכמות ה"לא" והסירובים בסגנון "אני עייפה"/ "אני עם חברות"/ "אני בעבודה" כדי להיפגש או לדבר איתו. יש לשחק אותה קשה להשגה ויש לפספס בחור שמתעניין בך כי היית עסוקה מידי בלשחק משחקים.
צילום: pexels
הם לא מבינים- אם את אומרת לגבר ש"הכל בסדר" או ש"אין בעיה" מבחינתו הוא מאמין לך. בטח ובטח אם כתבת את זה בהודעה בוואטסאפ והוא לא שמע את הנימה הכועסת שלך ובטח לא מבינים למה את פתאום כועסת עליהם. מבחינתם הם מבינים דברים כפי שהם והם לא מבינים שיש פה בעיה- אחרי כמה פעמים הם פשוט יחשבו שיש לך פיצול אישיות או שהשתגעת ואת סתם כועסת כל הזמן... טיפ? אם יש בעיה- אל תגידי שהכל בסדר, תגידי מה הבעיה ולכי תדעי אולי היא תיפטר.
צילום: pexels
אמא וחברות- יש בנות שלא עושות שום צעד מבלי להתייעץ באמא שלהן או בחברה הכי טובה. אתן לא מביאות באופן הזה את עצמכן לקשר אלא דעה וחשיבה של מישהי אחרת. אם הוא היה בקטע של חברה שלך או אמא שלך הוא היה מתחיל איתן. פתחי קצת יותר אופי ודעה משלך- לא תמיד עצה חיצונית תהיה טובה ביניכם ואת יודעת, מה שבאמת קורה ביניכם רק אתם יודעים.
צילום: pexels
המקל והגזר- זו יכולה להיות אחלה שיטה לריב ולהשלים איתו, בטח לעשות "מייק אפ סקס"... חשוב לדעת לשים 'ספוט' לכל המריבות המטופשות ולא להפוך כל עכבר לפיל. מתישהו הוא ייאבד עניין בכל ההתלוננויות, השפיטות והכעסים שלך.

בחורה "כוכב"- בואי נדבר רגע על סקס. אנחנו בעד התנוחה המיסיונרית אבל כולם רואים היום פורנו ועם כל הכבוד למסורתיות גברים רוצים שהאישה שלהם תהיה גם מינית, עם "ראש פתוח", סקסית ונועזת. אם במהלך הסקס, כל הסקס תתני רק לו לעשות את ה"עבודה", אל תתפלאי שהוא יראה יותר פורנו או לסירוגין ירעה בשדות זרים.