הנקודות לא יוחזרו לקבוצת הפועל אשקלוןבית המשפט המחוזי בתל אביב, לא קיבל את ערעור הקבוצה על הפחתת 9 הנקודות כתוצאה מהליך הפרוק

יחצ

למרות השינויים בתקנון הנתאחדות לכדורגל, שביקש המשפט המחוזי בתל אביב, לערוך בעונש של הפחתת 9 נקודות במקרה של פרוק קבוצת כדורגל, לא יוחזרו הנקודות להפועל אשקלון השקועה עד צווארה בתחתית הליגה הלאומית עם סכנה מוחשית לירידה לליגה א׳.

העותרים, יחד עם ההתאחדות לכדורגל בראשות  היועץ המשפטי, עו"ד עמית פינס, הגיעו להסכמות שקיבלו תוקף של בית המשפט ע"י השופטת, חנה פלינר.

אלה ההסכמות: ״כפי שהמליץ בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל אליו הצטרף גם בית משפט זה, ההתאחדות, במסגרת רפורמת תקנונית כוללת נבחנת של סעיפי התקנון הנוגעים לחדלות פירעון של קבוצות (לרבות קיום הליכי בדיקה, השוואה והיוועצות), תוגש הצעת תיקון לסעיף 4.ב' לתקנון היסוד (או סעיף חילופי), באופן שישקף ההמלצה להקמת ועדת שימוע ספציפית לצורך מתן זכות שימוע וכן תעוגן בסעיף זה (או חלופי), זכות הערעור למוסדות השיפוט של ההתאחדות. במסגרת הליכי ההיוועצות שיתקיימו במוסדות ההתאחדות, יוזמן עו"ד ליאור דגן כחלק משמיעת גורמים בעלי ידע, העשויים לתרום לתיקון המתגבש. הצעת התיקון תובא בפני האסיפה הכללית עד לא יאוחר מתחילת עונת   המשחקים2020/2021”.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה