האשקלוני, יאיר דוידוביץ' נבחר להנהלה המצומצמת של איגוד הקליעה העולמימי שהיה מנכ"ל איגוד הקליעה הישראלי וקלע אולימפי בעבר, נבחר להנהלה המצומצמת של האיגוד העולמי . דוידוביץ' הוא גם סגן נשיא האיגוד האירופי

יחצ

הישג נוסף לשדרת הניהול בספורט הישראלי. האשקלוני, יאיר דוידוביץ' נבחר להנהלה המצומצמת של איגוד הקליעה העולמי. ההנהלה מונה 34 חברים והיא בוחרת הנהלה מצומצמת של 11 חברים. שישה מתוך ה-11 הם חברים שמקומם מובטח - יושב הראש ולדימיר ליסין, ארבעת סגניו ומנכ"ל האיגוד העולמי. ייתר חמשת חברי ההנהלה המצומצמת נבחרים על ידי 34 חברי ההנהלה המורחבת. דוידוביץ' זכה לרוב מוחלט של חברי ההנהלה.

לפני כשנה דוידוביץ' נבחר לשמש כסגן נשיא התאחדות הקליעה האירופית, אז זה נחשב להישג חסר תקדים ואילו הבחירה עכשיו היא צעד נוסף של הקלע האולימפי לשעבר מאשקלון, בצמרת הקליעה העולמית.

דוידוביץ' בן ה-68 היה עד לשנה שעברה מנכ"ל התאחדות הקליעה בישראל. מאז 2009 הוא מייצג את ישראל כחבר בהנהלת ההתאחדות האירופית ולפני כשלוש שנים הצליח להיבחר כנציג ההתאחדות האירופית בהתאחדות העולמית.

דוידוביץ' אחראי באיגוד האירופי על תחום הרובה והאקדח, התחום העיקרי והחשוב של ההתאחדות, והוא משמש גם כמנהל הטכני של אליפות אירופה שתתקיים ב-2019 באיטליה.

בעברו היה דוידוביץ’ קלע פעיל, ייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בלוס אנג'לס 1984 ואימן את הנבחרת במשחקים האולימפיים בסיאול 1988. הוא שימש כמאמן האישי של הקלע גיא סטריק והוביל אותו להישגים בינלאומיים רבים. במשחקים האולימפיים בברזיל דוידוביץ' שימש כשופט בתחרויות.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה