"אז מה אם הוא עשה עבירה חמורה? בגלל זה כרטיס אדום?״עד כמה שזה נשמע לכם הזוי, אלה הדברים שיצאו מפיו של מאמן הפועל אשקלון הנאור. אדום היה ולא פעם אחת, פעמיים וזה מוצדק

 אם לא מגיע כרטיס אדום לרמזי ספורי, אז אני באמת לא מבין בכדורגל. ספורי נתן כניסה שיכלה לגמור את הקריירה לפול אדגר  והמאמן שלו חושב שלא מגיע לו והיה אפשר להעלים עין. עכשיו בוא נגיד אדוני המאמן הדגול וגאון הדור, מה עם הכדור של בית"ר עבר את קו השער, אפילו פעמיים, השופט היה חייב לאשר שער, עבר את הקו ואפשר לוותר. זה המאמן וזו הקבוצה שהוא בנה, עכשיו הוא רוצה רכבת של שחקנים. דווקא היה לו סיכוי לקבל ממני איזו מחמאה על חלק ממשחקי הקבוצה, אתמול הוא הרס את הסיכוי שהיה אמור להביא מאמן אחר עם דוגמא אישית. "השחקנים יקבלו קנס", נו באמת, אתה עכשיו חבר בועדת המשמעת? אתה רוצה גם להיות התליין? בקושי אתה מאמן ואני לא רואה קבוצה בכירה רודפת אחריך. רק נזכיר שקודם להרחקת ספורי הורחק גם עוז ראלי, שהכשיל את יעקב בריהון שהיה האחרון לפני השוער של אשקלון. עונש על מה לראלי?. ספורי אולי כדבריך אדוני המאמן "השופט לא היה מוציא כרטיס אדום לקבוצות כמו מכבי תל אביב באר שבע או בית"ר על עבירה כזו". נכון, אתה צודק, השופט צביקה לוי, היה אתמול אחד הטובים שראיתי העונה עם נטיה לאשקלון בקטנה.

אני שואל אותך גדול המאמנים, איפה אתה אשם בהפסד הזה?. תשובה קצרה תתקבל בשמחה.

בסוף השבוע לא יערכו משקי הליגה בגלל פגרה. שבוע לאחר מכן ב - 06/11/17 תגיע לאשקלון, הפועל קריית שמונה ואשקלון עם בעייה של שחקנים. איך מתמודדים? מה אני המאמן?. דבר אחד הוא לא שכח לציין, נצטרך להביא שחקני הגנה ואני דווקא חושב שההתקפה של אשקלון לא הייתה משהו לפנטאון. שחררו כבר את יוסיפ איוונוביץ', שקוף שהוא לא רוצה לשחק באשקלון וזה בא לידי ביטוי במשחקו האדיש.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה