בשבוע הבא: פסטיבל יםכדורעף חופים, רוגבי חופים, אליפות מטקות ים, אליפות משיכת חבל, תחרויות צלילה ושייט וליגת "ארומה SUP"

כדורעף חופים, רוגבי חופים, אליפות מטקות ים, אליפות משיכת חבל, תחרויות צלילה ושייט וליגת "ארומה SUP" עם הגולשים עמית ענבר, לי קורזיץ, נמרוד משיח, שחר צוברי וגל פרידמן

במסגרת קידום ומיצוב אשקלון כעיר ספורט ימי יתקיים ביום שישי, 30.8.13 בין השעות 07:00-17:00 בחוף בר כוכבא פסטיבל "ים אשקלון" ה-3 שיכלול תחרויות SONY DSCספורט בנושאים מגוונים: שחייה עממית, כדורעף חופים, שחייה תחרותית, גלישת גלים SUP, רוגבי חופים, אליפות משיכת חבל, אליפות מטקות ים, צלילה, שייט אופטימיסט וקיאקים אולימפיים. כמו כן, יגיעו לפסטיבל הגולשים המקצועיים: עמית ענבר, לי קורזיץ, נמרוד משיח, שחר צוברי וגל פרידמן. בנוסף, יתקיימו במסגרת הפסטיבל תחרויות "ליגת ארומה SUP" שהן חלק מרצף תחרויות ספורט ימי בארץ, החבירה בין הפעילויות למרות השמירה על עצמאותן, תרחיב את אפשרויות הציבור להשתתף בהן בכל שיחפוץ ותשדרג את האיכות המקצועית של הפסטיבל.

הפסטיבל נערך באשקלון זו השנה השלישית וסוחף אליו אלפי אנשים מהעיר ומחוצה לה, כשהמוטו המרכזי של הפסטיבל נשמר בקפדנות: "המשתתף הוא חלק מאירוע ולא צופה באירוע". מעבר להידוק הקשר בין התושב לפעילויות ספורט על כל ענפיו מקדם הפסטיבל את תיירות הפנים והחוץ באשקלון ויחד עם מזג האוויר הנוח והחופים המזמינים כל אלו מהווים בסיס להצלחתו של הפסטיבל הסובב סביב הים והאדם. הפסטיבל מתקיים ביוזמת החברה העירונית לתנו"ס, המחלקה לספורט בעיריית אשקלון, חברת קייטאווי - עמית ענבר, איגוד הכדורעף בישראל, איגוד הרוגבי בישראל, "צוללי הדרום",  ארגון מחבטי החוף ואיגוד משיכת חבל.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה