כמעט מכות בין אסולין לנעים "אני לא מוכן שהאפס הזה ידבר אליי ככה"ליאור אסולין לא אהב את החילוף שהוציא אותו מהמשחק בבאר שבע (2:0 לאשקלון על מכבי באר שבע). המאמן העיר לו על צורת משחקו ואסולין פתח עליו את הפה. יובל נעים לא נשאר חייב

 בדקה ה - 77 החליט המאמן של אשקלון, יובל נעים, להחליף את, ליאור אסולין בשרון גורמזנו. אסולין לא אהב את החילוף וקיבל הערה מהמאמן ומה הסיבה שהחליף אותו. אסולין, לא אהב את ההערות של יובל נעים, והתקרב אליו בצעדים מאיימים בתוך המקום בו יושבים השחקנים המחליפים. רק התערבות של האנשים על הספסל מנעה עימות פיזי בין השניים שלא חסכו במילים ובקללות אחד כלפי השני. 
השחקנים שנראו מבוהלים על הספסל ניסו להתערב בנעשה והרחיקו אותם אחד מהשני.

יובל נעים אמר בסיום המשחק כי התנהגותו הבוטה של אסולין כלפיו לא הייתה במקום ולכן הוא יטופל במסגרת המתאימה של הקבוצה, כנראה בוועדת משמעת שבו יוענש בחומרה עד כדי הרחקתו מהקבוצה. "אף אחד לא יכול לפנות אליי בצורה בוטה", המשיך נעים. "צריך לשאול אותו למה הוא מתנהג בצורה כזו. עבדתי עם שחקנים יותר בעייתיים. ליאור יש לו אמוציות, אנחנו נשב ונסגור את העניינים כמו שצריך".אמר נעים. אגב, במשחק מול מכבי באר שבע בוסרמיל ניצחה הפועל אשקלון בתוצאה 2:0 משערים של דייב פינטו ואוהד אדלשטיין. השחקן המצטיין של אשקלון העונה.
ליאור אסולין עם יובל נעים וראש העיר
דעה אישית  
למה קבוצה שכבר עלתה לליגה הלאומית צריכה להתעסק בזבל הזה בכלל? אם ליאור אסולין ויובל נעים אכן קיללו זה את זה ולעיניי כולם, למה ליאור אסולין צריך לשלם את המחיר? מי שמכיר את יובל נעים בוודאי לא חושב שהוא שה תמים ולא פראייר של אף אחד, בטח לא של אסולין שהוא שחקן מן המניין אצלו.
אם יובל נעים לא היה עונה לו, היה מקום להעניש את אסולין עד כדי הרחקתו מהקבוצה. הרי ידוע שאסולין שנחשב כשחקן מצויין ואם היה גם שחקן רגוע, היה בוודאי באחת הקבוצות הגדולות בארץ ולא באשקלון ובליגה א'. אבל מאחר וגם יובל נעים ענה לו וגם התקרב אליו בצורה שאינה משתמעת לשני פנים, אז אין מקום להעניש רק את אסולין אלא גם את יובל נעים.
רוצים ללכת מכות, תלכו מכות, אבל למה שוב השם של אשקלון צריך להיות בהיבט השלילי? לא הגעתם למערב הפרוע להביא את האמוציות השליליות שלכם וזה עוד במצב הכי רגוע שאשקלון יכולה הייתה לקבל, אחרי שהבטיחה כבר את עלייתה ללליגה הלאומית.
הנהלת הקבוצה, שקיבלה הכל כדי להבטיח את עליית הקבוצה, צריכה להוכיח פעם אחת העונה שיש לה יכולות הענשה כשצריך והמקרה הזה צריך להעניש את שניהם. אי אפשר להעניש את אסולין ולא את נעים. כמו שנראה לי בקבוצה לא יענישו לא את זה ולא את זה, כך הם ירחיקו את הכותרות השליליות מאשקלון, מקסימום יענישו אותם בהזמנת הקבוצה לארוחת ערב. גם כן עונש. רק שלא יערבו את ראש העיר, יש לו מספיק צרות לטפל בהם חוץ מכדורגל.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה