יושב ראש חדש לאליצור אשקלוןקבוצת הכדורסל של אליצור אשקלון, חוזרת למסלול היציב, אחרי שהוזרמו לה כספים פרטיים ומסמכים הועברו לרשות לבקרה תקציבית כדי לאפשר את המשך פעילות הקבוצה. פיני ביטון, מונה רשמית ליושב ראש הקבוצה

אליצור אשקלון, העבירה לרשות לבקרה תקציבית את כל המסמכים הדרושים לשם קבלת אישור לחזור ולשחק. דוד יפרח, יו"ר הקבוצה היוצא, לקח הלוואה באופן ראישי, כדי לאפשר לקבוצה לחזור לפעילות רגילה ואף לשלם את משכורות השחקנים כבר מחר כולל מחלקות הנוער.

יו"ר הקבוצה החדש, פיני ביטון, שנכנס לתפקידו לפני מספר ימים, על מנת לגשר בין העירייה והעמותה אומר  "לאחר כל היניסיונות להגיע לגישור עם העירייה שלא צלחו לצערי, הקבוצה זקוקה להנהלות שוטפת ולכם יש להתרכז התוכנית הבראה מסודרת לתפעול הקבוצה בצורה טובה יותר. תוכנית ההבראה תהיה כוללנית".

האם העירייה תהיה מעורבת בפעילות  בקבוצה?

"אני מאוד מקווה שכן, אבל אם לא נמשיך לעבוד עם התקציב שיש לנו".

למה התפוצץ המשא ומתן עם העירייה?

"מצד העמותה הועברו כל המסמכים שהעירייה ביקשה ונעשו מאמצים כנים לוותר על זכויות הניהול. למה זה התפוצץ? תשאלו את העירייה. אין התנהלות לא תקינה בקבוצה ולא הייתה ובימים הקרובים תתבהר התמונה על סרובם לעזור בפתרון הבעיה. אני קורא לאוהדים לבוא ולעודד את הקבוצה בדרכה החדשה, במשחק מול עירוני רמת גן ביום שלישי, אני מזמין את כל האוהדים לשיתוף פעולה עם ההנהלה".


 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה