אזגי ישלם לאוסידון 180 אלף שקלים קנסהכינויים שהטיח יושב ראש הפועל אשקלון לשעבר, ביושב ראש הפועל תל אביב לשעבר, "קוקסינל וציוואווה" עלו לו ביוקר

 באפריל 2014 פסקה שופטת בית המשפט השלום בתל אביב, ריבה ניב, קנס בסכום של 60 אלף שקלים, על פרוספר אזגי שהיה אז יושב ראש הפועל אשקלון,  בתביעת דיבה שהגיד יושב ראש הפועל תל אביב לשעבר, דורון אוסידון, בעקבות כינויים שכינה אותו אזגי "קוקסינל וצ'יוואווה". 
אוסידון ערער על החלטת השופטת לבית המשפט המחוזי בתל אביב והיום (שני) פסקו שלושת השופטים במחוזי שאזגי ישלם סכום של 180 אלף שקלים לאוסידון.

דורון אוסידון. הביא עוד 180 אלף שקלים
בהחלטתם המשותפת של שלושת השופטים נכתב: "לאחר שישבנו ושקלנו את טענותיהם המקיפות של באי כח הצדדים, אנו מגדילים את סכום הפיצוי שפסק בית המשפט קמא ומעמידים אותו על סך של 180,000 ש"ח".
בנוסף לכך פסק בית המשפט שאזגי ישלם סכום של 25 אלף שקלים הוצאות משפט ובשכר טרחה.במקום 5000 שקלים שפסק בית המשפט השלום,
כזכור, אזגי כינה את אוסידון בכייי הגנאי בתוכנית הספורט ברדיו תל אביב "אתם יודעים מה זה צ'יוואווה? זה כלב קטן שנובח ולא נושך" אמר אז אזגי.
בראיון נוסף כינה אזגי את אוסידון "איש ברים" וגזע קטן" אזגיח טען שדבריו נאמרו בעידנא דריתחא ואינן מהוויםן לשון הרע. אזגי סיפר שביקש כרטיסים למשחק של הפועל תל אביב, אבל אוסידון התעלם ממנו, "חשבתי מושפל" אמר אזגי.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה