פיני ביטון: השלטון הנוכחי הוא דיקטטורהארגון השחקנים טוען לחוב כלפי השחקנים בשיעור של ארבע משכורות. בקבוצה אומרים: מצרים על המצב. עיקר הטענות של ביטון לעירייה "עשתה לקבוצה תרגיל מסריח"

פיני ביטון, יו"ר קבוצת אליצור אשקלון, אומר בתגובה לדברים של ארגון השחקנים, שטען אתמול שהשחקנים לא קיבלו שכר בתקופה של ארבעה חודשים "מצר על המצב ואפריל ומאי שאנו חייבים, נבצר מאיתנו לשלם בגלל עיריית אשקלון, שעשה לנו תרגיל מסריח ולא העביר לנו סכום של 175,000 ש"ח לטובת משכורות שחקנים והתחייבות שניתנה לי באופן אישי וכן לרשות לבקרה תקציבית, אולם העירייה חזרה בה בכתב לבקרה, כאילו בגלל שהבקרה לא קיבלה את הסדר החובות למרות שידעתי שאנחנו מקבלים את ההסדר, אבל זה חלק מהתרגיל המסריח שהם עושים לנו, בכדי לאנוס אותנו להעביר את זכויות הניהול והקבוצה מטעמים לא ברורים. יכול להיות שההסכם הקואליציוני עם חבר המועצה, יוסי כהן, הוא המניע אותם לא להעביר לנו כספים ויתכן שיותר מכך נעוץ בעובדה זו. הגדילו לעשות שעד כדי כך שלא נותנים לנו להתאמן במגרש על אף שהעבירו כספים של חובותינו כלפי לאולם. האולם טוען שיש לנו עוד חוב חוץ ממה שהעירייה כבר שילמה להם. אני לא יודע מה ההגדרה של המילה "טרור", העירייה מפעילה כל כח אפשרי נגד העמותה על מנת להכניע אותה בצורה לא חוקית, הכל כדי שנעביר את זכויות הניהול. מצוטטים חברים כמו הממונה על הספורט, שגם אם נזכה במשפט אותו אנו מנהלים באמצעות עו"ד, יוסי גאייר, חיינו ימשיכו להיות מרים".
עוד מוסיף ביטון : "מימי לא נתקלתי בשילטון שפועל בצורה לא אחראית בלשון המעטה, לא כלפי הנוער שמעוגנים בתוך אליצור, לא איכפת להם מכלום אפילו לא מהנוער שהוא חלק בלתי נפרד מהעמותה". ראש העיר מתהדר בנוצות שאין לו, כאילו הוא אוהב את הספורט ומעוניין בקידומו"

"בימים אלה אני אביא בפני הציבור כמה שאלות מעוררות תמיהה על אהבה לספורט מצד נבחרי הציבור שמשתמשים בדמגוגיה זולה מתוך ידיעה שהם שולטים בחלק מהעיתונות ואתרי האינטרנט". "מישהו שכח בעירייה שהם שליחי ציבור שכספי הציבור שייכים לציבור ולא לחלק כספים לפי גחמות אישיות של מאן דהוא". אני רוצה לקוות שכולם יעלו על גשר לעתיד טוב יותר של הספורט ואולי באמצעות שלטון אחר. חייבים להחליף את השילטון הנוכחי. כדאי לבדוק איך מוציאים כספים בעירייה, השלטון הנוכחי הוא דיקטטורה לשמה. כולם שם קשקשנים ואני אפעל בכל כח להפיל את השלטון הנוכחי". 
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה