פיני ביטון: שישלמו את מה שמגיע ויקחו את הקבוצההפרסומים האחרונים "באשקלון נט", לא החמיאו לקבוצה ולא לעיר. ארבעה חודשים לא קיבלו משכורות בקבוצה. הבקרה התקציבית רק מאיימת. "הכל פוליטיקה" אומר היו"ר. יוסי כהן: ״עצוב שביטון מאשים אותי בירידת הקבוצה״

עיריית אשקלון רוצה להחליף את הנהלת אליצור אשקלון, ללא תשלום השקעותיהם של המחזיקים כיום בקבוצה. "אין לנו רצון לשחק במשחקים. הקבוצה במצב קשה ביותר והעירייה משחקת לנו בנדמה לי. שיבואו ישימו את הכסף ויקחו את הקבוצה ויתנו אותה למי שהם רוצים" אומר פיני ביטון, יושב ראש הקבוצה.
פיני ביטון

למה אתם לא סוגרים מול העירייה ותנו להם את הקבוצה?
"יש גורמים אינטרסנטים מחוץ לקבוצה שמנסים לקחת את הקבוצה מאיתנו בדרכים מוזרות, כולל מי שממונה כביכול על הספורט בעיר, יוסי כהן שעושה הכל כדי להכשיל כל מהלך"
מה יוסי כהן אשם?
"הוא הכישלון הכי גדול שהיה בקבוצה. הוא היה אחד הגורמים המרכזיים בירידת של הקבוצה לליגה הלאומית".
הוא חבר מועצה ולעבוד נגד ממונה על הספורט יוצר בעיה לקבוצה.
"שיהיה ממונה או כל דבר שהוא רוצה, רק שיפעל לטובת הקבוצה ויביא פתרונות לא ססמאות סקר שאין בהם תוכן"
מה קורה עם תשלום המשכורות?
"המשכורות שולמו בחלקם אתמול וואת היתרה יקבלו בחודש הבא. יש 2-3 שחקנים שיש להם הסכמים מעבר לעונה הרגילה והם גם יקבלו את שכרם בתשלומים"
מה באמת הסכום שהעירייה צריכה להעביר לכם להשקעות שהיו לכם בקבוצה, כדי לשחרר אתכם?
"כל הסכום עומד על כמיליון וחצי שקלים. אנשים שמו את כספם פה שיחזירו להם ויקחו. תסתכלו מה נתנו לאזגי ועל מה הם מתווכחים איתנו".
בינתיים נראה שלמרות התשלומים שבוצעו, הרשות לבקרה תקציבית עלולה לחלט את הערבויות של הקבוצה.
תגובת יוסי כהן, הממונה על הספורט בעיריית אשקלון: ״חבל שאנשים שאמורים להיות אנשי מקצוע, עוסקים בשקרים והכפשות על חשבון טובת הקבוצה. כידוע לי, ישנו הסכם שהוחלט עליו כבר לפני חודש, בו הוסכם כי חברי העמותה הנוכחית מקבלים למעלה מ-80% מכספם ואנשי עמותה חדשים מתמנים במקומם ולוקחים על עצמם את כל החובות והתביעות הנוכחיות שיצרו חברי העמותה הנוכחים. השבוע נשלח ההסכם שוב ע"י אחד מחברי העמותה החדשה למר פיני ביטון כדי שזה יחתום וישחרר את הקבוצה לדרך חדשה, אלא שאז קיבל ביטון "רגליים קרות" ונזכר כי ישנן דרישות חדשות כמו הכללת שכרם של המאמן והמנכ"ל לעונה הבאה( ! ) ובכך למעשה לכפות אנשים, שלא בטוח שהם רצויים ע"י אנשי העמותה החדשה. עצוב שפיני ביטון, שמעולם לא היה במשחק של הקבוצה עד לפני חצי שנה, מאשים אותי בירידת הקבוצה לליגה השניה, מה גם שהוא אינו יודע כלל מה היה תפקידי באותה תקופה וככל הנראה הוא ניזון מאותם חברי עמותה שניהלו וניכשלו ב-3 השנים האחרונות. למען הסר ספק, אומנם כיהנתי כמנהל הקבוצה אך לא קיבלתי כל החלטה מקצועית. אבל, גם כאן, כנראה שלאנשים שנכשלו לא מפריע לשקר גם בעניין זה ולסיום, אני קורא לחברי העמותה שימו את האגו בצד ובואו לחתום על ההסכם ולשחרר את הקבוצה לדרך חדשה״.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה