אליצור עירוני אשקלון נגד עיריית אשקלון וההיפךפיני ביטון, יו"ר קבוצת הכדורסל מעלה טענות קשות נגד העירייה שלא מאפשרת להם להתאמן במגרש. תגובת החברה העירונית: "יש להם חובות גדולים"

 "עיריית אשקלון לא נותנת לנו כבר חודשיים להתאמן". כל אומר פיני ביטון, יו"ר קבוצת אליצו ראשקלון.  "אמרו לנו יש לכם חוב לכו תגיעו להסדר, אחרי שהגענו להסדר, הם מקשים ומבקשים מאיתנו עוד דבריעם כדי להכשיל את הקבוצה ולהתיש אותנו. הם מנהלים נגדנו מלחמה. עברנו בבקרה התקציבית ולא נותנים לנו לעשות את ההכנות לקראת העונה הבאה, למרות שאין לנו תקציב מהם והכל כספים פרטיים .
הגשנו נגדם תביעה בבית המשפט ושם מתברר הכל, אבל הקבוצה הזו היא עירונית וחשובה לעיר ולתושבים לא פחות מאשר לנו". בתוך כך נודע שהעירייה החליפה את המנעולים כדי למנוע כניסת אנשי הקבוצה למשרדים. הוגשה תלונה במשטרה.

תגובת החברה העירונית:

לקבוצת אליצור אשקלון חובות מצטברים של עשרות אלפי שקלים לחברה העירונית בגין אי תשלום דמי שימוש במגרש. כמו כן, הקבוצה סירבה למלא אחר דרישות החברה ולחתום על הסכם (בצירוף ערבים) כדרישת החברה, ככל והקבוצה תפרע את חובה ותחתום כל הסכם שימוש כמתחייב, הרי שהחברה העירונית תשמח להעמיד את אולמות הספורט לשימושה של הקבוצה.

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה