שלום ולא להתראותיובל נעים, צריך ללכת הביתה. נקודה. ההשפלות של השבועות האחרונים הביאו את הפועל אשקלון לשפל חסר תקדים. לנעים,היה הכל והוא במקום להתעסק בעיקר התעסק עם אוהדים ואשקלון שוב הפסידה בבית הפעם לבני לוד

 יובל נעים נכשל וזו עובדה. אין פה שום סיפור אחר, הוא בחר את השחקנים, הוא קיבלת תקציבי ענק והוא היה הסמכות הבלעדית לביצוע המשימה לעלות את הקבוצה לליגת העל.
מי ששמו עלה לכותרות העונה ולא בזכות הצלחות מסחררות על כר הדשא, העדיף להתעסק עם אוהדי הקבוצה ולא בחל בשום איום המוכר בלקסיקון, כדי להפחיד אותם. אני עדיין לא שמעתי על מאמן שמאיים על אוהדים או בכלל פונה אליהם בצורה כל כך גסה, כמו שהוא עשה ועדיין ממשיך לאמן. ממי פוחדים בהנהלה?.

יובל נעים. חייב ללכת
אחרי ההפסד הערב (שלישי) לבני לוד בבית 2:0, נעים היה צריך לשים את המפתחות על השולחן, להגיד תודה רבה וללכת לקבוצה אחרת, הוא לא מאמן גרוע ויש גרועים ממנו, אבל מאמן כמוהו שהכבוד העצמי חשוב לו, צריך גם לדעת מתי הוא נכשל, לקום וללכת, לא רק הוא, כל הצוות המקצועי ששותף מלא לכישלון צריך להיות בבית, שילכו להוריד קבוצות אחרות ליגה.
אוהדי אשקלון אכלו הרבה לוקשים מכל מי שסובב את הקבוצה. את "היהיה בסדר" שמעו על ימין ועל שמאל, אבל הקבוצה רק הלכה וירדה בטבלה עד שהבינו שהיא קרובה לירידה ולא לעליה, מקסימום קבוצת אמצע הטבלה, נטולת מוטיבציה ונטולת חשק לעלות למגרש בכלל.
שאלתי חבר הנהלה אם הם משלמים לשחקנים בזמן, אמר "כמו שעון".. נכון, אשקלון אחת הקבוצות השקטות מבחינה כלכלית, הכסף נכנס מהעירייה שיש לה מטרות שהקבוצה תעלה ליגה, אבל מה שעשו כאן הצוות המקצועי, זו יריקה לפרצוף לא רק של ראש העיר, איתמר שמעוני, זה גם יריקה לפרצופם של אוהדי הקבוצה, יריקה שבגינה הקהל דרש את הליכתו המהירה של נעים מהקבוצה. נעים, יודע שהם צודקים אבל הכסף משחק פה תפקיד לא הכבוד העצמי של המאמן ועוזריו.
נכון, אין אשקלונים בקבוצה, כי לא נותנים להם להיות חלק מהקבוצה, אז לפחות יש חברי הנהלה אשקלונים, אבל גם הם לא יביעו את דעתם ולא ימהרו לקחת החלטות כי אשקלון במחזור ה - 10 של הליגה ויש עוד זמן, הסכנה כרגע יותר גדולה שירדו ליגה ועל זה צריך להסתכל.
חשבון הנפש לא צריך לקחת בחשבון את מה יגידו בתל אביב, חשבון הנפש של ההנהלה ובכירי העירייה היא אחת, האם אפשר עוד להציל את העונה הזו? בוודאי שכן, רק לא עם הצוות שהביא אותם לתחתית, 3 נקודות מהקבוצה שנמצאת מתחת לקו האדום ובלי ספקולציות עכשיו, צריך להעיר את אומרי "היהיה בסדר" מתרדמתם ולהבין שהקבוצה בסכנת ירידה אמיתית. רק דבר אחד צריך לעמוד לנגד עינהם, למצוא מהר מאמן לקבוצה, לתת לנעים מה שמגיע לו כי הוא בעצמו לא יתפטר ולתת לבא בתור להכין את הקבוצה מחדש. לא עוזרים מהתיק של יובל נעים, חדשים גם הם אם צריך בכלל.
יש שחקנים שלא יודעים אפילו מה מקומם במגרש ולמה הם עלו על כר הדשא בכלל. פשוט חושך. אבל משום מה שהאדישות בקרבם היא מחלה לא רצויה, מי שחושב שאשקלון בשבילו היא תחנת מעבר ובנק נודד, גם הוא צריך לחפש בית חם אחר. בינואר נפתח חלון ההעברות, אין ספק שאשקלון עשתה כמה שגיאותץ ברכש ובטח שכל מה שאמרו להנהלה להביא הם הביאו. חייבת להיות מעורבות אמיתית של ההנהלה בהבאת שחקנים ויש בהנהלה אנשי מקבוצע טובים מספיק, כמו דרור אלמלם, שיכול גם להיות מאמן הקבוצה, מבטיח לכם שהוא יביא תוצאות טובות יותר מאשר אלה שהיו עד עכשיו. 
צאו לדרך חדשה ותצליחו, כי אשקלון לא תוכל לסבול ירידה נוספת לליגה א'.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה