להיות יו"ר של קבוצת כדורגל צריך להיות קצת יותר מפקיד עירייההספקולציות על מי יהיה האיש שיחליף את איתן קסנטיני, עושה לה כנפיים במסדרונות העירייה כאשר, משה ג'ירפי, איש אמונו של חיים סופר, מנכ"ל העירייה הוא המוביל

 להיות יושב ראש של קבוצת כדורגל, זה לא להיות פקיד עירייה ולא חשוב התואר שיש לו, כדי לקבל הנחניות "מה טוב לנו" ולא מה חשוב לקבוצת הכדורגל. שמו של משה ג'ירפי, שהוא גם עורך דין במקצועו, אולם לא עסק בו מאז קיבל את התואר, מביאים אותי לשאול, מה הבנתו של ג'ירפי בכדורגל, חוץ מאשר להיות צופה במשחקי הפועל אשקלון על תקן וי איי פי, מה שנתן לו את הגושפנקה להיות בתחומי המגרש. כלום, רק כך שומר מנכ"ל העירייה, חיים סופר, את הקלפים קרוב אליו. ג'ירפי לדעתי לא יכול להיות יושב ראש של הקבוצה ואני בהחלט מעריך אותו כאיש עבודה, אבל לא בתחום שהוא אמור לנהל בקבוצת הכדורגל. יושב ראש, חייב להיות בכל משחק של הקבוצה וג'ירפי לא יוכל להיות בכל משחק בגלל שהוא אדם דתי ומשחקיה של אשקלון גם בעונה הבאה, יערכו בשבת. אז נכון שיש עוד אנשים בהנהלה, דרור אלמלם וצ'יקו מגיה והם מבינים, אבל ג'ירפי לא בא עכשיו ללמוד מה זה כדורגל, כן יש כדורגל מעבר למסך הטלויזיה והוא בא לידי ביטוי בניהול הקבוצה והיכולות לגייס לטובתה את הכספים לתפעולה, אחרת כל העול נופל על העירייה וג'ירפי היה אחראי לא פחות מהבוס שלו, חיים סופר לסכום דימיוני של 300 מיליון שקלים גרעון בקופת העירייה.

ראש העיר בפועל, תומר גלאם, חייב וכמה שיותר מהר יותר טוב, לחפש אדם פרטי שיקח את הקבוצה, שכן לא צריך להפיל על הציבור גזירות שהוא לא יכול לעמוד בהם. ארבעה מיליון שקלים מכספי ציבור זה התעלמות מהגרעון שבו נתונה העירייה.

לא נעשה לג'ירפי את מבחן הכניסה לתפקיד, אולם לדעת מונחים כמו: נבדל, פנדל, כדור עונשין, זה לא נותן לגיטימציה לנהל קבוצת כדורגל. לסמוך על אלמלם ומגיה וגם לעבוד בעירייה ולחכות שאחרים יעשו בשבילך את העבודה, אז באמת לא צריך יושב ראש. לשמור על האינטרסים של חיים סופר, לא חייבים, כי האינטרנרסים שלו מנוגדים לכל הגיון ציבורי והוא רק רוצה עוד עמדת כח והפעם בקבוצת הכדורגל. גלאם, אתה ער למהלכים?.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה