לא משה ג׳ירפי ולא משה רבינו יעזרו כאןהכותרת במקומון ״כאן דרום״ מצביעה על המשך שלטונו של איתמר שמעוני, בכדורגל. ההזנחה של מחלקת הנוער והמחלקות הצעירות באה לידי ביטוי בתקציב

בואו נגיד שאני רוצה באמת שתומר גלאם, בתקופה הקצרה שיש לו עד הבחירות, בעוד שנה וארבעה חודשים, יצליח בתפקידו, כמו שרוצה כל תושב אחר בעיר, שבסך הכל רוצה עיר מתפתחת, עיר משגשגת, עיר שתשנה את תדמיתה השלילית מקצה לקצה.

איך אפשר לרצות לנהל עיר כשהבסיס שלה נשאר בשוליים. אני מאמין שגייל מיכאלי, כתבת הספורט של כאן דרום, הביאה דברים נכונים ומהמנים לגבי התקציב וחלוקתו השערורייתית. 10% בלבד למחלקות הנוער? מישהו עושה פה תרגיל מסריח וצריך ״להוריד לו את הראש״ לפני שימית חרפה על כל הנוער, שעליו חייבים להתבסס בעתיד לפחות 50% מהתקציב חייבים להעביר לנוער, כדי שלא יביאו לכאן שחקנים מהליגה הלאומית שעושים פוזות של שחקנים וקולות של שטיח, שבסוף התבררו כמו כמה שעברו כאן ועשו סיבוב נאה על הקבוצה, בעונה שעברה.

בסדר, יובל נעים מחליט מקצועית אבל כל השאר שליד ומבינים גם הם בכדורגל. שניים לפחות צמחו בנוער של אשקלון ומבינים שבלי נוער, אין עתיד לכדורגל באשקלון ולא צריך להסתכל רק על מה שקורה העונה, אלא על מה שיקרה בעתיד.

עכשיו לראש העיר בפועל, תומר גלאם, תחשוב אחרת מקודמך, תחשוב שיש גם הורים, אחים, בני משפחה לאותם ילדים שרוצים להיות כמי ברק יצחקי, כמו מוריס ג׳אנו, כמו חיים מלכה והם כמשל לעתיד שצריך להיות בקבוצה והתקווה שאכן אותם ילדים יוכלו להסתכל קדימה ולהגיד לעצמם שיש להם עתיד בהפועל אשקלון. ההורים שלהם זה לא מכונה שמייצרת כסף להבאת שחקנים עם עבר לוט בערפל, משהו צריך להטריד אותך אדוני ראש העיר, שקודם כל תושבי עירך בכל דבר, רק אם נשאר משהו לחוצנים, זו לא טעות, תן גם להם, אבל תקציב של 13,500,000 לשחקנים ומאמנים שבאו לעשות סיבוב כאן, אתה עלול לשלם את המחיר הפוליטי כבר בבחירות הקרובות, ג׳ירפי אולי אדם נחמד ובעל ידע בארגון מערכות ואפילו משפטן מדופלם, עדיין זה לא עושה אותו מבין גדול בכדורגל. ככה לא יהיה עתיד למועדון ולהפועל אשקלון ואל תגידו אפילו בצחוק, יהיה בסדר, בושה!!.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה