5,000 שח קנס לאדם שהיה בבידוד ויצא החוצההמאבק הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה בישראל: שוטרי משטרת ישראל איתרו היום עסק בעיר אשקלון ובו מספר מבלים יושבים סביב השולחן וצורכים משקאות משכרים,ובכך מפרים את צו בריאות העם.צו סגירה ל-24 ימים הוצא לבעל העסק

דוברות המשטרה

במשטרה קוראים לציבור: נשמעים להנחיות – מצילים חיים.

במסגרת פעילות אכיפה לטובת אבטחת שלומו וביטחונו של הציבור, קיימו שוטרי משטרת ישראל ביקורים בין בתי העסק השונים בעיר אשקלון. במהלך הפעילות שנערכה היום הגיעו השוטרים לעסק,אשר פועל בניגוד לצו הבריאות,כאשר האנשים יושבים בתוכו וצורכים משקאות משכרים.

היום ערך מפקד התחנה שימוע לבעל העסק(בשנות ה40 לחייו)ולפי סמכותו לפי סעיף 23א לחוק רישוי עסקים הורה על סגירת העסק למשך התקופה של 24 יום.

זאת ועוד ,במסגרת פעילות יזומה של שוטרי משטרת ישראל באשקלון לאיתור מבודדי בית,הגיעו השוטרים לביתו של אדם שהיה אמור לשהות בבידוד,אך הוא לא נמצא בבית.השוטרים יצרו עם האדם קשר טלפוני והוא מסר להם כי יצא לסידורים.המבודד אותר והוחזר על ידי השוטרים אל ביתו ונרשם לו דו"ח קנס בסך 5000 ש"ח בגין הפרת תנאי בידוד,סיכון שלום הציבור ובריאותו.

*נשמעים להנחיות – מצילים חיים!*
*המשטרה קוראת לציבור להישמע להנחיות והוראות משרד הבריאות, שכן אי קיומן משבש את המאמץ הלאומי במאבק בהתפרצות הנגיף והתפשטותו בישראל. כמו כן אנו מצפים מהציבור להישמע להנחיות השוטרים והפקחים, לנהוג באיפוק ובאחריות, ולסייע במאמץ המשותף שלנו ושל הציבור כולו לבלימת התפשטות הנגיף. לצד ביצוע כלל המשימות המוטלות לפתחה של המשטרה בהקשר של הביטחון השוטף, אכיפת החוק ושמירת הסדר הציבורי, משטרת ישראל תמשיך לסייע למשרד הבריאות במאמץ האכיפה למניעת התפשטות הנגיף ככל שיידרש, הכול במטרה לשמור על שלום הציבור ובריאותו.

*קרדיט צילום-דוברות המשטרה*

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה