העבודות הושלמו? תלוי את מי שואליםהעירייה הזדרזה השבוע לשלוח הודעה לעיתונות עד סיום  העבודות בהצלחה ולשביעות התושבים ברחוב דוד רזיאל

העירייה הזדרזה השבוע לשלוח הודעה לעיתונות עד סיום  העבודות בהצלחה ולשביעות התושבים ברחוב דוד רזיאל ברמת אשכול, אך יו"ר ועד הרחוב אומר "המצב גרוע, העבודות במקום רשלניות ורחוקות מסיום".

ראשית הסיפור בשכונה החל לפני כמספר שנים כאשר הוחלט לשפץ את הרחוב הוותיק ברמת אשכול מסגרת שיקום שכונות לאור מצבו הפיזי הירוד. [caption id="attachment_25538" align="alignright" width="358"]ישראל חדד, היכן סיום העבודות?

ישראל חדד, היכן סיום העבודות?[/caption] המלאכה הותלה על החברה הכלכלית לאשקלון שהעבירה את ביצוע הפרויקט לקבלן נבחר, אך לאחר תחילת העבודות נוצר סכסוך בין החברה הכלכלית אשקלון לבין הקבלן המבצע שסירב לבצע את המשך העבודות בטענה להפסדים כספיים ותושבי השכונה לאלצו לחיות תקופה ממושכת "באתר בנייה", רק לאחר התערבות בית המשפט הוחלף הקבלן והעבודות נמשכו. השבוע כאמור הכריזה העירייה על סיום העבודות בהצלחה ואף מסרה תגובה מרה"ע בני וקנין  "במסגרת המדיניות שלי לפיתוח העיר, חידוש ושדרוג תשתיות בשכונות השונות הושלמו גם העבודות ברחוב דוד רזיאל לרווחת התושבים וכעת הם יכולים ליהנות משיפוץ של הרחוב בצורה הטובה והמקצועית ביותר" יו"ר ועד הרחוב ישראל חדד שהופתע לשמוע על  סיום הפרויקט דרך העיתונות מתאר את המצב במקום "איך יתכן שהם מכריזים על סיום הפרויקט בהצלחה ? המקלטים מלאים מים, המדרכות שבורות, מכסי הביוב מורמים מהריצה וזקנים כבר נפלו מהמכסים הבולטים,  צינורות הגז מונחים על הרצפה, לא יצקו בטון ועוד עשרות ליקויים", אני לא יודע מאפה הם המציאו את הסיפור שהעבודות בוצעו בשיתוף פעולה הדוק ולשביעות רצון התושבים?". גורמים המקורבים לביצוע הפרויקט אמרו לא לציטוט "שיגידו תודה שמשפצים להם, זה בניין פרטי".
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה