המכונית היפה ביותר באשקלון zimmerאנשים מסובבים את הראש, השוטרים עוצרים ""לבדיקה" ובעיקר כולם מצלמים... המכונית היפה ביותר באשקלון

אנשים מסובבים את הראש, השוטרים עוצרים ""לבדיקה" ובעיקר כולם מצלמים... המכונית היפה ביותר באשקלון ZIMMER שרק 6 מאותו דגם יוצרו   הגיעה לאשקלון.

את הרכב היוצא דופן הזה קנה הקבלן האשקלוני אריה שהוקסם בעקבות חבר אספן מכוניות  ששכנע אותו לקנות את הרכב, אריה "היה לי הרבה רכבים קלאסים והרכב הזה  מאוד מצא חן בעיניי אז קניתי אותו מזקן אמריקאי". ZIMMER היא חברה אמריקאית שבסיסה בניו יורק המתמחה ביצור מכוניות קלאסיות בסגנון שנות ה 30 של המאה הקודמת, החברה יצרה 1500 מכוניות  מאז הקמתה, החברה החלה את פעילותה בשנת 1978 ע"י המייסד פול זיימר  ונסגרה בשנת 1988, בשנת 1997 נרכש המוניטין החברה ומאז החברה מייצרת בין 10 ל 20 מכוניות בהזמנה אישית. מכוניות החברה נחשבות כמבוקשות  בקרב אספנים. הרכב שהביא אריה לארץ הוא משנת 1982 עם נפח 5600 סמ"ק כמו של משאית קטנה, למי ששואל האוטו לא הכי חסכוני בדלק עם  צריכת דלק 1:1 כלומר על קילומטר נסיעה המכונית צורכת ליטר דלק אחד, זאת בתנאי שלא מפעילים את המזגן, אבל אם יש לכם חצי מליון שקלים מחיר המכונית אולי מחיר הדלק לא הכי מפריע. אריה מספר מאז שהוא הביא את הרכב אנשים לא מפסיקים לעצור אותו ולבקש תמונה, שוטרים עוצרים אותו רק כדי להתפעל מהרכב והוא מקבל אין סוף בקשות מבני זוג להתחתן ברכב לאותם בקשות חתונה עונה אריה בנימוס שאין מקום במושב האחורי, הכי מפליא אותי מספר הנהגים שהתנגשו ברכבים כאשר הם צילמו אותי נוסע. האמת מרוב התפעלות מהרכב  זה כבר החל להציק , אני לא יכול לנסוע בלי שכולם עוצרים ומבקשים להצטלם עם הרכב, ליום יום אני משתמש בגיפ שלי אבל האוטו הוא  קלאסיקה וסטייל שבלי ספק עושה את שלה.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה