אפי מור "לא הייתי מסכן את שמי אם לא הייתי בטוח ששמעוני נקי מכל רבב"במסיבת עיתונאים הציג הערב (ב) המתמודד לתפקיד ראש העיר איתמר שמעוני את מספר 2 שלו  תת - ניצב בדימוס

במסיבת עיתונאים הציג הערב (ב) המתמודד לתפקיד ראש העיר איתמר שמעוני את מספר 2 שלו  תת - ניצב בדימוס אפי מור קצין משטרה בכיר לשעבר .

שמעוני אמר "אפי מור הוא יד ימני ושותף ואם הוא רוצה להיות ממלא מקום ראש העיר הוא יהיה אם הוא ירצה להיות סגן הוא גם יהיה אנחנו שותפים".

לשאלה שנשאלה ע"י כתב אתר אשקלונט לגבי השמועות במהלך השנים שמפיצים  מתנגדיו שמעוני  לגבי מעורבתו לכאורה  עם גורמים עבריינים ענה אפי מור בנחרצות "לא הייתי מכניס את עצמי לאור עברי הביטחוני לשום דבר שלא היה נקי" עוד הוסיף אפי מור שהוא ערך מספר רב של בדיקות ובכולם לא מצא שום רבב גם במהלך תפקידי במשטרה הכרתי כל עבריין באשקלון ולא שמעתי אף פעם את השם שמעוני חד וחלק, הגיע הזמן שאנשים יפסיקו להתלבש ולעליל על שמעוני ויתעסקו בעיקר"

מור הוסיף שלאור עברו הביטחוני  הוא יתמקד בעיקר בנושא  מיגור האלימות באשקלון ויתרום מניסיונו הניהולי. שמעוני הוסיף שהבחירה במור היא הקרבה פוליטית גדולה מבחינתו, אך הוא מעדיף צוות מקצועי שיוביל את העיר לשינוי. צפו במסיבת העיתונאים המלאה:
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה