צפו: איתמר שמעוני נאום הניצחון[video width="480" height="360" id="Z336B8xP2qQ" type="youtube"] תושבי אשקלון היקרים, עשיתם היום

[video width="480" height="360" id="Z336B8xP2qQ" type="youtube"]

תושבי אשקלון היקרים, עשיתם היום היסטוריה.

הוכחתם לראשונה שאי אפשר להתעלם יותר מהכוח שלכם. בעידן החדש, ראש עירייה שמפשל - הולך הביתה. זה לקח חשוב לכל נבחרי הציבור, זה לקח חשוב עבורי.

הוכחתם שאי אפשר לקנות אתכם בכיכרות ומזרקות מוארות שבוע לפני הבחירות, הוכחתם שאתם יודעים היטב מה אתם רוצים - אתם רוצים מערכת חינוך טובה, אתם רוצים עבודה, אתם רוצים מפעלי היי-טק, אתם רוצים מקומות בילוי איכותיים, אתם רוצים טיילת שוקקת חיים, אתם רוצים רצועת בתי מלון, אתם רוצים עיר שטוב יותר לחיות בה ולגדל בה ילדים.

היום עשיתם את הצעד הראשון בדרך לשם. שלחתם הביתה הנהגה יהירה, עייפה ושחוקה, שהאמינה שתוכל לשלוט בעיר הזו לנצח, להתעורר שנה לפני הבחירות ולקחת את כל הקופה.

העידן הזה נגמר.

ראש עירייה שלא יוכיח את עצמו חמש שנים ברציפות, לא יישאר בקומה הרביעית.

אני גאה בכם על הבחירה שעשיתם, אני אוהב אתכם מכל ליבי על הבחירה שעשיתם. בחרתם היום לא רק באיתמר שמעוני - בחרתם היום בדרך חדשה, בחרתם במי ששם  בראש ובראשונה את טובת העיר לנגד עיניו, בחרתם במי שהקפיד על קמפיין בחירות נקי, בחרתם במי שבחר לא להשמיץ, בחרתם במי שהבליג, בחרתם במי שראה את טובתכם לנגד עיניו, והתעלם מכל המכשולים שהוצבו לו בדרך.

אנו מסיימים היום מערכת בחירות סוערת וקשה, אומרים שאפילו הקשה ביותר שידעה העיר אשקלון מעודה. אומרים שכדי לעשות שלום צריכים שני צדדים שרוצים בזה, אבל בשביל מלחמה מספיק רק צד אחד, וזה מה שקרה לנו כאן. צד אחד פתח במלחמה, כשפנינו היו לשלום.

הם הכפישו, השמיצו, תקפו, השחיתו, הסיתו, העלילו, פגעו בי, פגעו במשפחה שלי, באשתי ובילדים ולא החמיצו כל הזדמנות כדי לשלח בי את חיצי הרעל שלהם.

בערב שכזה נהוג למחול על חטאים שכאלה, ואני מוחל וסולח.

מגיעה מילה טובה לשותפיי הקואליציוניים שהאמינו בי, האמינו בדרך החדשה שאנו מייצגים, והלכו איתנו עד לניצחון. אני יכול לומר לכם הערב, תושבי אשקלון היקרים, זכיתם על שאלה שליחי הציבור שלכם. אני מבטיח שנפעל יחד איתם בשיתוף פעולה הדוק כדי להגשים את החזון שרקמנו יחד.

כל הזמן אמרו לי שהעבודה על הבחירות היא עבודה קשה. אני מסכים, אבל אני יודע שהעבודה אחרי הבחירות הרבה יותר קשה.

אנחנו נכנסים לעירייה שנדרש בה טיפול שורשי, יסודי ומעמיק. יש בעיריית אשקלון עובדים מצויינים, מוכשרים ומסורים, אך יש גם כאלה שמיצו עצמם, ואלה צריכים לפרוש בכבוד הביתה. נעשה שינויים ככל שיידרש למען תושבי אשקלון, נחזיר להם את התחושה שהעירייה שלהם בידיים טובות, שהעירייה שלהם חוזרת לשרת אותם ולא הם אותה.

אני יודע שבמערכת הבחירות הזו הצבתי רף גבוה, הצבתי יעדים שנראים לא ברי השגה. עשיתי את זה כי כך חונכתי. חונכתי לשאוף גבוה, וזה מה שאני עושה. אני לא מסתפק בבינוניות, אני לא מוכן בשום פנים ואופן שתושבי אשקלון יסתפקו מעתה ואילך בבינוניות. אני רוצה עיר איכותית, מצטיינת, מובילה, עיר מתחדשת, שכיף לחיות בה, כיף לגור בה, כיף לעבוד בה, כיף להקים בה משפחה, לגדל בה ילדים, וכיף להזדקן בה.

לא כל היעדים שהצבתי יצאו לפועל מחר בבוקר. וזו ההזדמנות שלי לבקש מכם מעט סבלנות. ישנם תהליכים הדורשים זמן, לא הכל יקרה בעת ובעונה אחת, אבל דבר אחד אני יכול להבטיח לכם - אני מתחיל להניע את הגלגל, ומרגע שהגלגל הזה יתחיל לנוע - אי אפשר יהיה לעצור אותו.

אני אצמצם את מספר התלמידים בכיתות, אני אבנה עוד בתי ספר וגני ילדים, אני אביא תעסוקה איכותית לעיר, אקים מקומות בילוי, אפיח חיים ברצועת החוף, נעורר לחיים את ענף התיירות, נקדיש תשומת לב יתרה לאוכלוסיה החלשה ולציבור העולים, ונגרום לכל אחד מכם להיות גאה בעובדה שהוא אשקלוני.

אני רוצה ברשותכם להודות לאנשים המדהימים, הצוות הקרוב שלי, שמלווה אותי משך שנים, מאמין בי, מאמין בדרך שלי. האנשים האלה עבדו ימים ושנים, לא ישנו לילות ארוכים, רק כדי שנגיע לערב הזה.

אני לא רוצה להיכנס לשמות כדי לא להחסיר אף אחד, אבל אני רוצה לומר לכולכם שאני אוהב אתכם, אתם מדהימים, אתם מקצוענים, זכיתי שיש לי אנשים כמוכם לצידי.

לצוות המורחב - הפעילים, הממריצים, התומכים, הנהגים, אנשי הלוגיסטיקה וכל מי שנטל חלק בניצחון החשוב הזה, יש לכם חלק חשוב ומשמעותי בהישג הזה ומגיע לכם על כך את כל הכבוד.

ואחרונים חביבים, תודה להוריי היקרים, שעברו איתי כברת דרך עצומה, לא חדלו להאמין ולתמוך, גם ברגעים הקשים ביותר. תודה לילדיי המקסימים - אלעאי, יגל ויהונתן, על ימים ארוכים שלא ראיתם אותי, על לילות שבהם הגעתי רק כדי לכסות אתכם ולתת נשיקת לילה טוב, כשאתם כבר ישנים. אני מבטיח לפצות אתכם בגדול!

והתודה הגדולה מכולן מגיעה לאשתי היקרה, רויטל, אשת חיל של ממש, האישה שהחזיקה עבורי את הבית בכל אותם ימים ארוכים ולילות מתמשכים, האישה שנתנה לי את התמיכה העצומה, את היכולת לפרוש כנפיים, האישה שלא חדלה מלהאמין בי, האישה שהקריבה כל-כך הרבה כדי שנגיע לרגע הזה. רויטל היקרה, את האור בחיי, את אהבת חיי. אוהב אותך לנצח. תודה על מה שעשית למעני, תודה על מי שאת.

ולסיום,  תושבי אשקלון היקרים, הגענו לערב הזה בעיקר ובזכות היושב במרומים, שאני מאמין שיש לו חלק נכבד מאוד בכל מה שקרה לנו היום, ולשם כך אני מבקש לברך יחד איתכם בקול גדול:

שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה! 

לילה טוב אשקלון, מתעוררים מחר לעידן חדש.

אתם ניצחתם, אשקלון ניצחה!

שמעוני מנצח

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה