לאה מלול, היחידה שהגיעה לעימות הפומבי אמש (שני) התקיים  במלון גני שמשון  הוזמנו המתמודדים לראשות העיר לעימות פוליטי בין כל המתמודדים

 אמש (שני) התקיים  במלון גני שמשון  הוזמנו המתמודדים לראשות העיר לעימות פוליטי בין כל המתמודדים לקראת הבחירות בעוד כשבועיים  (22.10.13) על תפקיד ראש העיר הבא של אשקלון, בני וקנין ואיתמר שמעוני סירבו להשתתף בעימות עוד לפני הודעה על מותו של הרב עובדיה יוסף, עו"ד אבי עייש נבצר ממנו להשתתף בעימות בעקבות מות אחיו במוצ"ש.

קבוצת "הכח להשפיע תושבים עושים שינוי", אשקלון, מיסודה של עמותת ואגודת "ידיד" ארגנה גם במערכת הבחירות הנוכחית מפגש של שאלות ותשובות אליו הוזמנו כל המועמדים לראשות העיר.

מי שהנחה את הערב הוא רן מלמד סמנכ"ל העמותה, שפתח את הערב באכזבה מכך   שהמתמודדים האחרים בחרו לא להשתתף למרות חשיבות הציבורית של דיונים מסוג אלו.

לאה מלול, היחידה שהגיעה לעימות וענתה לכל השאלות "אני מאמינה בשקיפות ציבורית ואני מוכנה לענות על כל השאלות הקשות, אין מה להסתיר הכל גלוי ומונח על השולחן, צר לי שהמתמודדים האחרים שומעים ליועצי התקשרות שלהם ולא מוכנים לענות לשאלות התושבים".

מספר נקודות מעניינות שהעלו בעימות: לגבי מצוקת החנייה אמרה לאמה מלול שהיא מתכוונת לבטל את ההקלות בבניית מקומות חנייה ולהפסיק את "כופר החנייה" שנוהגת העירייה לקבל מהיזמים.

לגבי פתיחת עסקים בשבת, אמרה לאה, במצב הנוכחי ישנם עסקים בשבת (במרינה)  שפתוחים וזה לא מפריע לאף אחד, הסיבה שלא פתוחים עסקים בשבת כי אין ביקוש.

לגבי מיגור השחיתות הציבורית בעיר, אמרה לאה שהיא חד משמעית מתכוונת לטפל בנושא, כאשר הראש נקי כל זה מקרין על התושבים, עוד הוסיפה לאה בתחילת העימות "אני לא הם ואני לא משלהם, אני לא חייבת לאף אחד ואין לי משפחה באשקלון שאני צריכה לסדר להם ג'ובים , נושא היושרה והאמינות זה הנושא הכי חשוב לי אנשים חושבים שאם הם יבחרו במושחתים הם ישיגו דברים לעצמם אבל המושחתים היחידים שלהם הם דואגים זה לעצמם בלבד".

החלק השני של המפגש כלל פאנל של חברי מועצה שיעלה לאתר בהמשך היום.

[video id="OnzKdEhH06c" type="youtube"]

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה