מועצת העיר הלוהטת בפרשת הקלטת. "אתה שקרן עלוב" "אתה שייך לארגוני הפשע"הצעה לסדר יום שהעלה חבר המועצה, שלמה כהן, הפכה את הישיבה המנומנמת שהתנהלה עד אז לזירת אגרוף מילולית

הצעה לסדר יום בפרשת הקלטת הפכה את מועצת העיר  להצגה הכי טובה באשקלון אמש.
אולם הישיבות בתחילתו היה מפוצץ בקהל, חלקו באו למחות, כמו אגודת השחיה "סנפיר" שהביאו לאולם ילדים עטורי מדליות מתחרויות שונות, חילופי גברי בין חברי המועצה, קריסי יצא וסופר נכנס וכבר הביא איתו את הכיוון אליו ילך, אתמול הוא היה באופוזיציה והצביע איתה, קריאת רחוב על שמו של סא"ל עימנואל מורנו ז"ל, שהוריו היו באולם ועד לסקירה בעינייני איכות הסביבה ארוכה ומתישה, כאשר כל העיתונאים מעדיפים לעזוב את המקום למרפסת ולדסקס על דברים מעניינים יותר.

הוריו של עימנואל מורנו עוזבים את האולם, וטוב שכך, כך נחסך מהם הקרב המדובר בין מור לכהן וכן לא היינו בבית כנסת, אלא באולם הישיבות של מועצת העיר.
שחייני "סנפיר" מוחים בישיבת המועצה
הנושא "פרשת הקלטת". הפרשה בה ניסו לתפור תיק לראש העיר, איתמר שמעוני ולהביא לצורך כך, נערת פיתוי שהיא עובדת עירייה, בה היא נשמעים קולות המסבירים לה את תפקידה בפרשה. שלמה כהן מקבל את רשות הדיבור להציג את ההצעה לסדר היום. אפי מור טוען שיש קשר בין כהן לארגוני הפשיעה "אתה שקרן עלוב"  עונה לו כהן. "אתה שקרן עלוב" עונה מור וממשיך, "אתה מגן על ארגוני הפשע" עונה לו מור. הדברים  המובאים בהמשך לא מרנינים, עד שכמה חברי מועצה זזים באי נוחות בכסאותיהם. צפייה מהנה? לא בטוח שכך הייתם רוצים לראות את חברי מועצת העיר שבחרתם בהם.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה