חיים ברדה חזר ולא סיפרו לנו?יש הרגשה שחבר המועצה,רמי סופר, הוא לא יותר מפרובוקטור, אבל ככל שמעמיקים במה שהוא אומר, אפשר להאמין שהוא מדבר מהבטן כשזה יוצא משם, קשה שלא להאמין לו

לפני הרבה שנים, ישב אדם עם האני מאמין שלו ותמיד כאופוזיציה, קראו לו, חיים ברדה. איש שכל מטרתו הייתה להביא את המצוקה בעיר לידי ביטוי במועצת העיר. ראש העיר אז היה, בני וקנין. בקדנציה האחרונה שלו, נכנסו למועצת העיר ארבעה חברים מכל קצוות הקשת. זה היה השיא מבחינת ברדה. בראש מטה הבחירות שלו עמד אז, איתן מנור, טייס קרב שעזב בדיוק את הצבא והתגייס לעזור. למה? כי גם הוא גדל בעתיקות השכונה בא גר ברדה. (גם אני כיהנתי במשך מספר חודשים כחבר מועצת עיר אחרי פרישה של אחד החברים במועצה. (י.פ). אז למה ברדה עולה כאן לסדר היום? כי רמי סופר מזכיר אותו במלחמה שלו נגד קברניטי העיר.
חיים ברדה

אתמול, בישיבת המועצה נתן סופר, את אחד המופעים של חיים ברדה, הוא לא בחל בשום מילה שיש בלקסיקון כדי להעביר את מסריו. (צפו בוידאו). הוא באמת מאמין שיש קיפוח ואשליה מצד העירייה. הוא חושב עליהם הרבה יותר ממה שהוא אומר. לדעתי, הנשק העיקרי שלו, עדיין לא יצא החוצה, אבל די להתרשם מהעוצמות שלו ולהבין שעם הכושר הרטורי שלו, יהיה קשה להתמודד. הוא ינצל כל דקה שיש לו על פי החוק כדי להעביר מסרים שאפילו לא ימצאו אוזן קשבת, הוא אומר אותם כי הוא מאמין בהם. 
היו נסיונות לצרף אותו לקואליציה אבל אמרו שהדרישות שלו לא ריאליות ואם הוא באמת מאמין בזה שהוא יכול לעזור לתושבים שבחרו בו, הוא יכול לעשות את זה רק מתוך הקואליציה. באופוזיציה יש לו תחרות עם בני וקנין ושלמה כהן והם הבינו אתמול שיש להם בעיה אם הוא נשאר באופוזיציה, קולם עלול להשמע מינורי מידי לעוצמות הקול שלו, הוא בדרך כלל על "פול ווליום" ואפילו שבתאי צור, יו"ר המועצה, לא יכול לו, כי אז הוא מראה לו את הצדדים הלא יפים שבו, כולל כינויי גנאי, זה האיש וזו דרכו והציבור שבחר בו חושב שונה ממה שחושבים עליו חברי המועצה או הציבור שבא לישיבות.
רמי סופר, הולך עם אמת אחת שאין לה שום כוונה להשתנות. טוב או רע, תשפטו לבד. איפה שאר חברי המועצה? דממה מצידם. צפיה מהנה.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה