האנדלוסית יודעת גם לדבר לא רק לנגןעימות חזיתי בין ראשי התזמורת האנדלוסית לבין עיריית אשקלון. התזמורת עוברת לירושלים והעירייה בוחנת משפטית את התבטאות אנשי התזמורת נגדם

התזמורת האנדלוסית אשקלון, עוזבת את העיר ותעבור ככל הנראה לירושלים. השבוע, קיימו ראשי התזמורת ובראשם, עופר אמסלם מנכ"ל התזמורת וסולן הלהקה, אמיל זריהן, מסיבת עיתונאים במכללת אשקלון ובה העלו טענות קשות בפני התקשורת על התנהלותה של עיריית אשקלון מולם ואי כיבוד ההסכם עליו חתמו שני הצדדים. בסרט הוידאו מובאים הדברים שנאמרו במסיבת העיתונאים.
תגובת עיריית אשקלון: "המחלקה המשפטית בעירייה בוחנת בימים אלו את ההתבטאויות הקשות שהוטחו בהנהלת העירייה והעומד בראשה במהלך מסיבת העיתונאים של התזמורת. לעצם העניין, עיריית אשקלון והעומד בראשה רואים חשיבות רבה בתמיכה במוסדות תרבות וקידום תחום זה בעיר. על פי התבחינים לשנת 2015, התזמורת האנדלוסית התחייבה לפעול במסגרת עמותה רשומה שתפעל באשקלון. כמו-כן חברי התזמורת היו צריכים לכלול לפחות 20 נגנים קבועים ו-80 אחוזים מכלל המועסקים בה (עובדי מינהלה, נגנים, עובדי הפקה, עובדי שיווק וכו') שיהיו תושבי אשקלון. לצערנו, התזמורת לא עמדה בסיכומים הללו". 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה