״דינמיקה סלולר״ הטעתה עולה חדשה וגבתה ממנה כסף מיותרעולה חדשה ממרוקו נפלה קורבן להטעיה ע"י חברת סלולר ובהתערבות, יו״ר רשות ההסתדרות לצרכנות, איציק נפש הושב כספה

יח״צ

חברת ״דינמיקה סלולר״, חברת בת של סלקום, הטעתה עולים  חדשים ממרוקו שנפלו קורבן בתקופה האחרונה להונאה ע"י חלק מחברות הסלולר ועקב כך נגרמו להם נזקים כספיים רבים.

כך קרה גם ל-ש. עולה חדשה ממרוקו, אשר עם הגעתה לאשקלון ביחד עם משפחתה רכשה חבילת סלולר בסך של 350 ₪ לחודש. העולה החדשה נדהמה לגלות שחויבה בסך של 650 ₪ לחודש במקום 350 ₪.

העולה החדשה פנתה מיד לחברת הסלולר ובוצע תיקון, אולם לאחר מספר חודשים שוב קפץ החיוב ל- 650 ₪. הלקוחה המשיכה ופנתה לחב' הסלולר וכך פעם אחר פעם, אולם בכל המקרים לא הושב כספה של העולה החדשה, אשר ניגבה שלא כדין.

העולה החדשה פנתה לקבלת סיוע מאיציק נפש, יו"ר הרשות לצרכנות בהסתדרות באשקלון, נפש פנה מיד במכתב התראה לחב' הסלולר וציין בין היתר את ניצול המצוקה של העולה החדשה כמי שמתקשה בשפה וכו'. בעקבות פנייתו של איציק נפש ודרישתו חב' הסלולר השיבה ללקוחה סך של 4,000 ₪.

איציק נפש מציין כי העולים החדשים ממרוקו שהגיעו לאחרונה לאשקלון נפלו קורבן להטעיה והונאה, תוך ניצול אי ידיעתם את השפה על בוריה ועקב כך איבדו כסף רב, ובהתערבות הרשות להגנת הצרכן בהסתדרות באשקלון הושב כספם.

איציק נפש פנה למשרד התקשורת ולגורמי האכיפה בדרישה להטיל על החברות הללו עיצום כספי גבוה.

 

איציק נפש

יו"ר ההסתדרות לצרכנות מרחב אשקלון

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה