איתמר שמעוני זכה בפרס איש השנה מטעם הפורום לקידום שייט בישראלמנכ"ל חברת אתרים, איתמר שמעוני, זכה במוצ"ש בפרס איש השנה מטעם הפורום לקידום שייט בישראל. את הפרס

מנכ"ל חברת אתרים, איתמר שמעוני, זכה במוצ"ש בפרס איש השנה מטעם הפורום לקידום שייט בישראל. את הפרס קיבל שמעוני מיו"ר הפורום לקידום השייט בישראל, איזי סוויסה, שציין את תרומתו הרבה של שמעוני בשנים האחרונות לפיתוח המרינה בתל אביב. הפרס הוענק לשמעוני במסגרת טקס הענקת הגביעים למנצחים באליפות ישראל בשייט יאכטות, שהתקיימה בשבועיים האחרונים במרינה בתל אביב.

אליפות ישראל שבה השנה למרינה בתל אביב לאחר מספר שנים שבהן הוזנקה מהמרינה בהרצליה. החזרה לתל אביב התאפשרה בזכות השדרוג העצום שעברה המרינה בשנה האחרונה. עד כה הושקעו במרינה המחודשת שלושים מיליון ₪ ובחצי השנה הקרובה יתווסף לכך סכום של 40 מיליון ₪, שיושקע ברובו בהקמת טיילת חדשה על שובר הגלים.

איתמר שמעוני אמר בטקס הענקת הגביעים: "רבים מבקשים ממני שהמרינה בתל אביב תהיה כמו זו של הרצליה, אבל עיריית תל אביב-יפו מעודדת לשמחתי את פיתוח המתחם,  כך שייעודו יהיה טיפוח פעילות ימית עממית לשמירה על אורח חיים בריא של תושבי תל אביב והמבקרים בה". שמעוני הוסיף שחזונו של ראש העירייה הוא לפתוח את המרינה לציבור הרחב שייהנה מתרבות פנאי ונופש ימיים לכל המשפחה.

שמעוני הודיע כי בשנה הבאה תוכפל התמיכה הכספית של חברת אתרים באירוח האליפות.  שמעוני הביע תקווה שבשנים הקרובות גם ערי הפריפריה ובהם אשקלון, יוכלו להתגאות בתשתיות ימיות שיאפשרו להן לארח תחרויות שכאלה.

ראשי הפורום לקידום השייט הודו לשמעוני על פועלו למען הענף ואיזי סוויסה אף אמר: "בדרך כלל הציבור בא בטענות לאנשים שאמורים לתת לו שירות. במקרה הזה אנו, בשם הציבור, רוצים להודות לאיתמר שמעוני, שבזכותו יש היום במרינה בתל אביב מתקן שייט בסטנדרט הבינלאומי הגבוה ביותר".

באליפות עצמה זכה צוות איזי סיילס, בראשות איזי סוייסה וצמד השייטים האולימפיים לשעבר, איתן פרידלנדר ושמשון ברוקמן.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה