טוב שיש כאלו חברים מחו"לשבוע שעבר ביום חמישי(3.3.11) ביקר בקרן אשקלון תורם חשוב מארה"ב יחד עם איציק הירש בן משפחתו. התורם

שבוע שעבר ביום חמישי(3.3.11) ביקר בקרן אשקלון תורם חשוב מארה"ב יחד עם איציק הירש בן משפחתו. התורם תרם עבור ציוד לבי"ס ארלוזרוב ומועדוניות משפחתיות.

הציוד שנרכש טלויזיות LCD , מחשבים ניידים, פופים לפינת ישיבה.

נערך סיור בפרויקטים שבהפעלת קרן אשקלון, מועדוניות משפחתיות לילדים ממשפחות בסיכון גבוה  ומרכז למידה בית ציפורה מרכז העשרה לימודית לבני הקהילה האתיופית. הביקור  במועדוניות: סמדר והדר כלל סקירה כללית מהמדריכה על פעילות וסדר היום שמתנהל במועדונית המשפחתית ממשפחות בסיכון גבוה וממשפחות מצוקה. התורם מאוד התרגש וישב סביב השולחן יחד עם הילדים ושאל את הילדים כל מיני שאלות כמו אם כייף להם לבוא למועדונית, ואיך מפנקים אותם, וכו'. התורם מאוד התרשם מהנימוס וההתנהגות של הילדים השוהים במסגרת חינוכית זאת. בסיור במרכז למידה בית ציפורה מרכז להעשרה לימודית לבני הקהילה האתיופית, מנהלת המרכז הגב' מזל ינקו נתנה הסבר על מרכז הלמידה , כמו כן ערכה לנו סיור בכיתות: הוראה מתקנת , חשבון, אנגלית ומחשבים ובכיתה א' כאשר בכיתה זאת מתקיים פרוייקט ספריית פיג'ימות ספריית פיג'מות הינו פרויקט הפועל שנה שנייה בבית ציפורה . במסגרת הפרויקט תלמידי כיתה א' מקבלים במהלך השנה תשעה ספרים. לפני קבלת הספר מתקיימת פעילות חווייתית בבית ציפורה, המורים דנים עם התלמידים על היבטים שונים מהספר ( מאייר, סופר, מוסר השכל...). התלמידים מקבלים את הספר וקוראים בו בביתם יחד עם ההורים. האורחים מאוד התרשמו ממרכז הלמידה מהסדר ומהחינוך של הילדים. התורם  הביע נכונות לתמיכה נוספת בפרויקטים שבהפעלת קרן אשקלון. לסיור התלוו מנכ"ל קרן אשקלון מר מאיר בוכניק, והגב' אורלי חן מנהלת הפרויקטים.  
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה